FK Litol
Oficiální stránky klubu

Městec Králové – FK Litol

Report

Hráli: Magada, Šmíd, Hanke, Prokop, Kaplanová, Rathouská, Rajl, Špéta, Srp, Kratochvíl, Martínek, Hrabánek, Pařez, Peřina,Šesták

Úvod utkání zastihl sršně ještě hluboko ponořené do prázdninového režimu. Zpočátku bylo utkání herně vyrovnané, pak jako by náš tým usnul a doslova pouze přihlížel festivalu domácích. Ti si prakticky dělali, co chtěli a žluto černí jen bezmocně přihlíželi. Zdálo se, že ani poločasový proslov trenérů nepadl na úrodnou půdu, ačkoliv všichni se tvářili jakoby věděli přesně co je třeba udělat a kde máme rezervy! Ovšem okamžitě po zahájení druhé půle jsme stihli ještě dvakrát inkasovat. Vypadalo to na mohutný debakl, jenže poté se začali dít věci.

Zazvonil budík a všichni se rázem probudili a to doslova. Mávnutím kouzelného proutku se na hřišti objevila ta správná sršní letka, která nenechá nikoho vydechnout a která dokáže cokoliv, když se jí chce! Všichni začali neskutečně makat, bojovat a když se k tomu přidal, místy sice kostrbatá, fotbalovost, ale zaplať pá bůh za ní, začaly branky padat výhradně do domácí sítě. Elán sršního roje se zvyšoval s přibývajícími, pohlednými akcemi  a brankami a najednou jsme hráli, jak o život a sebevědomí stoupalo do nebeských výšin. Každý si mohl kontrolovat brankový stav na ukazateli skore a tak domácí začala svazovat nervozita a sršni byli prakticky nezastavitelní. Při srovnání skore vytryskla bouře radosti, ovšem když jsme pak těsně před závěrečným hvizdem vsítili rozdílovou branku radosti bylo jak o světovém šampionátu! O výhru ani tak nešlo, ale spíše o to, že si všichni dokázali, že hrát se dá vždy a s každým, ale je třeba využít každou vteřinu k podání maximálního, týmového výkonu a úsilí. Všem patří za dnešní strhující zážitek velké poděkování. 

Michal Jareš

FOTOGALERIE

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
3.9.2018 17:30 Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/19 2018 - 2019

Výsledky

KlubStav 1. poločasuStav 2. poločasuCelkový počet gólůVýsledek
SK Městec Králové729Prohra
FK Litol – starší přípravka2810Vítěz

SK Městec Králové

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000

FK Litol – starší přípravka

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
Hanke ŠimonBrankář0000
Hrabánek JiříObránce0000
Kratochvíl VítObránce0000
Magada MatějObránce0000
Martínek RadekObránce0000
Pařez DominikBrankář0000
Prokop TobiášObránce0000
Rajl FrantišekObránce0000
Srp MarekObránce0000
Šesták AdamObránce0000
Šmíd MiroslavBrankář0000
Špéta JindřichObránce0000
Kaplanová DominikaObránce0000
Rathouská KateřinaBrankář0000
 Celkem 0000