FK Litol
Oficiální stránky klubu

Křečkov A – FK Litol

Report

Sestava: Loudil – Zikmund, Dzurko, Brychta (66. Křáp), Jareš, Šesták, Fér (90. Mazáček), Šemberk, Novotný, Kejha, Eliška

ŽK: Šesták, Dzurko, Kejha

Branky: Dzurko, Mazáček

 

V neděli do Křečkova, to bylo snad za trest, nebo alespoň tak to vypadalo před odjezdem na hřišti, kde hrála přípravka svůj mini turnaj, Svijany tekly proudem a mnohým z řad A-týmu by nevadilo, kdyby mohli na sluníčku zůstat a kochat se hrou našich mladých sršňů. Stejně tak to vypadalo i po příjezdu do Křečkova, nejprve pan Fér způsobil dopravní kolaps a dopustil se hned několika přestupků, následoval Loudisův drzý průjezd kolem rohového praporku, kde nechal svůj vyleštěný pracovní vůz na vlastní nebezpečí, a šlo se do kabin, kde se nás sešlo opravdu sotva do počtu. Postupně přispěchal do útrob stadionu Michal Jareš, který do té doby dával rady žákům v Křinci a později kvůli stejným povinnostem dorazil dorostenec Patrik Holeš s Petrem Mazáčkem.

Úvodní slova od našeho klokánka (trenéra) byla opět inspirující s ohledem na soupeře a varování na pár tajných zbraní domácích. Následovala sestava, která nikoho nepřekvapila, tedy až na Puyola, který zůstal s otevřenou pusou nevěřícně koukat kolem sebe a na každého pokukoval, jak že se ta krajní záloha hraje. Na hřišti si jeden kotníkář vedle druhého libovali v tom, jak je to šíleně tvrdé, jak jim vadí to oslňující sluníčko a jak je to vlastně vysoké. Nicméně úvodní hvizd rozhodčího zahájil utkání, které začalo ve veeeeeelmi pomaléééém a utahanééém tempu.

Všichni příznivci litolského fotbalu i sám trenérský výbor složený pro tento zápas z Martina Šťastného a jeho odborného asistenta Tomáše Bůni Černého, doufali v zařazení vyššího rychlostního stupně u našich borců, jenže to se nekonalo. Domácí nenapadali naší rozehrávku a jen čekali, co se bude dít, ale nedělo se zhola nic, párkrát se nám sice podařilo ohrozit branku, ale kvůli naší nedůraznosti a chybějící touze po vedení bylo skóre stále nerozhodné. Domácí jen vyčkávali na naše chyby, aby se pokusili ohrozit svatyni našeho nejkrásnějšího a pro tento zápas i kapitána Tomáše Loudila po dlouhých nákopech a důrazu jejich hromotluků v útoku, ale snaha byla také marná. Naštěstí pro Litolské se ve 37. minutě na malý okamžik rozjasnilo, když si na přesný pas za obranu naběhl hladový MD7 a lobem konečně překonal domácího brankáře – 1:0 pro LITOL.

V kabině jsme si po právu vyslechli, jak hrozný fotbal, tedy spíše kopanou dnes hrajeme a vykročili jsme do druhého dějství. Jenže co čert ani sršeň nechtěl, pokračovalo to stáále stejně – nepřesnost, nechuť, nedůraz, nefotbalovost a mohl bych pokračovat dále. Ale abych nebyl jen kritický, podařilo se nám vytvořit si pár šancí, které měly gólové parametry, speciálně když se MD7 vydal nikým nebráněný před brankáře a zkoušel nevím co, ale brankou to neskončilo, což je škoda, soupeř by se definitivně položil a bylo by rozhodnuto. Domácí naopak vycítili šanci zápas vyrovnat a tak prostřídali, zvýšili svou výškovou převahu proti naší obraně a doufali, že dlouhými pasy a chybami našich obránců se dostanou ke gólové příležitosti, ale to ještě zapomněli, že za obranou čtveřicí byl sám velký Loudis, který řekl: „Ale no tak, chlapci, dneska ne, dneska si tu nulu vychytám.“ A jak řekl, tak udělal!

V 90. minutě se trenérům podařil skvělý tah, a to když na hřiště vypustili žolíka pana Mazáčka, který tak nahradil Féráka, kterému se na jaře zatím nepodařilo vsítit branku soupeři. Mazy si svým prvním dotekem připravil gólovou pozici a druhým už poslal neposednou kuličku za záda domácího brankáře – 2:0 pro LITOL. Pan sudí po této brance nekompromisně ukončil utkání a bylo hotovo.

Ondřej Novotný

 

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
22.4.2018 17:00 Muži - III. třída skupina A 2017/18 2017 - 2018

Výsledky

KlubStav 1. poločasuStav 2. poločasuCelkový počet gólůVýsledek
Křečkov000Prohra
FK Litol – “A” tým112Vítěz

Křečkov

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000

FK Litol – “A” tým

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
Mazáček PetrObránce1000
Eliška PetrZáložník0000
2Šesták ZbyněkObránce0010
3Křáp MichalObránce0000
4Zikmund TomášObránce0000
5Brychta JanObránce0000
7Dzurko MilanÚtočník1010
10Fér LukášÚtočník0000
11Šemberk RomanZáložník0000
12Jareš MichalObránce0000
15Novotný OndřejZáložník0000
16Kejha MatějZáložník0010
19Loudil TomášBrankář0000
 Celkem 2030