FK Litol
Oficiální stránky klubu

FK Litol (žlutá) – Ostrá

Report

Hráli: Fér, Hanke, Srp, Bernátek, Lepka M., Zita T.

Poslední podzimní utkání litolské starší přípravky na domácím hřišti hrozilo blamáží. Z jedenácti pozvaných dětí (další hráli na venkovních hřištích) jich dorazilo jen pět a to na počet 5+1 nestačilo. Nezbylo než sáhnout do minipřípravky a své první utkání za starší přípravku s ročníky 2008 a 2009 sehrál i Michael Bernátek (ročník 2012) a to velmi dobře.
Borců z nedaleké Ostré oproti tomu dorazil téměř celý tucet. Soupeř z Ostré je velmi silný a je zvyklý sázet svým protivníkům kupu banánů. Utkání mělo nádech derby. V týmu soupeře jsou spolužáci našich svěřenců a také i děti z Lysé, které do Ostré pravidelně dojíždí trénovat s tamním trenérským týmem. Očekávání byla velká a čekal jsem převahu soupeře. To však nenastalo.

Od prvních minut jsme převzali iniciativu a soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. Na hřišti jsme spustili fotbalový koncert a po zásluze jsme směřovali k vítězství.
Je až neuvěřitelné, jak rozdílné mohou být sportovní výkony na začátku září a na konci října. Na začátku září k nám přichází děti po prázdninách dokonale unavené a po pěti minutách sportování naprosto vyčerpané. Na konci října jsou z nich nezastavitelní tryskosršni, kteří nepotřebují střídat a vydrží běhat ve vysokém tempu celý zápas. Nezbývá, než konstatovat, že dětem prázdniny vůbec nesvědčí a je třeba apelovat na Ministerstvo školství, aby je jako naprosto nevhodné zrušilo :-).

Je škoda, že sezóna končí. Na druhou stranu i my trenéři si potřebujeme trochu odpočinout, když naše trenérská práce, za kterou nejsme nijak honorováni, je pro nás časově i emočně velmi náročná. V listopadu si tak vybíráme zasloužené volno a je na rodičích a prarodičích, aby děti nezahálely. Uvidíme se zase v prosinci.

Radim Hanke, trenér

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
22.10.2018 16:30 Žlutá st.př. - 3. třída skupina A 2018/19 2018 - 2019

Výsledky

KlubCelkový počet gólůVýsledek
FK Litol – starší přípravka19
SS Ostrá2

FK Litol – starší přípravka

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
Fér AdamObránce0000
Hanke ŠimonBrankář0000
Lepka MartinObránce0000
Srp MarekObránce0000
16Zíta TomášObránce0000
Bernátek MichaelObránce0000
 Celkem 0000

SS Ostrá

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000