FK Litol
Oficiální stránky klubu

FK Litol – Stará Lysá

Report

Branky: 2x Zikmund, Jareš, Černý, Novotný, Fér

ŽK: Dzurko

Sestava: Cibulka – Šesták (46´ Holeš), Zikmund, Jareš, Šemberk (65´ Šimon) – Křivánek, Černý, Novotný, Kejha (52´ Pokorný) – Fér, Dzurko

Poslední zápas podzimu byl odložen a tak se mančafty sešly v mrazivém, prosincovém odpoledni na umělé trávě v Benátkách nad Jizerou. Dokonale rovný terén dělal našemu soupeři od samého začátku evidentně obrovské problémy se zpracováním a rozehrávkou. Nebylo se tedy čemu divit, když se od úvodního hvizdu hrálo podle litolských not. Starolysáci udatně bránili svou svatyni, ve které předváděl úctyhodné výkony mladičký brankář Pecháček. Nicméně úvodního slova se ujal pan Michal Jareš, který pohotovou střelou vyčaroval nadšení hrstce fanoušků, kterým tímto děkujeme za podporu v tak nepříznivých podmínkách. Do poločasu si mohli nadšení diváci i kolemjdoucí pejskaři zakřičet znovu „Góóól“, tuto radost jim i naší lavičce, dopřál matador Lukáš „Fafata“ Fér.

V druhé půli nastalo pár změn v sestavě, do utkání naskočila litolská lvíčata, konkrétně Patrik Holeš a Matyáš Pokorný, klukům patří poděkování a zároveň zdvižený ukazováček (tréninky jsou každou středu a pátek a nebojte Ziky ani Milek nekoušou). Druhá půle přinesla další branky, těžko říct zda to bylo únavou fotbalistů ze Starky, nebo tím, že byla zima a tak se naši čutálisté chtěli zahřát a proto hýřili pohybem, ale na soupeře se valil jeden útok za druhým. Dvě utažené branky z poza vápna vsítil Tomáš Zikmund alias Jarda Kužel. V 80. minutě jsme se dostali do přečíslení 4 na 2 a mohl být dokonán Zikyho hattrick hero, jenže to by nesměl být na place bez(mozek) Tomáš Černý, který ochudil mančaft o flašku a sám rozvlnil síť za brankářem Pecháčkem. Závěrem na kosmetických 6:0 a poslední branku podzimu vstřelil rychlonohý univerzál Ondřej Novotný, po milimetrové přihrávce Milana Dzurka.

Všem divákům bychom touto cestou chtěli velice poděkovat za skvělou podporu a parádní atmosféru vytvořenou nejen při domácích zápasech, ale také na venkovních mačích a nezbývá než se těšit při jarních odvetách. Všem bychom také rádi popřáli klidné Vánoční svátky a úspěšné vkročení do Nového roku 2017.

Novotný Ondřej

Fotogalerie

Video

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
19.11.2016 13:30 Muži IV. třída - skupina A 2016/2017 2016 - 2017

Výsledky

KlubStav 1. poločasuStav 2. poločasuCelkový počet gólůVýsledek
FK Litol – „A“ tým246Vítěz
TJ Sokol Stará Lysá000Prohra

FK Litol – „A“ tým

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
Fér LukášÚtočník1000
Šesták ZbyněkObránce0000
Novotný OndřejZáložník1000
Černý TomášÚtočník1000
Zikmund TomášObránce2000
Šemberk RomanZáložník0000
Cibulka MartinObránce0000
2Křivánek PavelZáložník0000
12Jareš MichalObránce1000
Dzurko MilanÚtočník0010
16Kejha MatějZáložník0000
17Šimon PavelObránce0000
 Celkem 6010

TJ Sokol Stará Lysá

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000