FK Litol
Oficiální stránky klubu

FK Litol – Slovan Lysá nad Labem

Report

Branky: 3x Hejzlar M., 2x Janík, 1x Svoboda J., 1x Šimon V.

Hráli: Zoubek O., Prach, – Poledne O., Šimon, Svoboda J., Janík, Haken, Hejzlar M., Šesták A.,

Místní derby přilákalo hodně diváků, a jak diváci, tak i naši svěřenci se těšili na lokální derby. Koneckonců každý má ve své třídě jednoho či více soupeřů a o motivaci nebyla nouze.
Za krásného podzimního slunečného dne jsme nastoupili v prořídlé sestavě s jedním hráčem na střídání. Soupeřů bylo více, avšak pokud měl soupeř převahu početní, na naší straně byla již na první pohled znatelná převaha výšková i váhová (asi jiná voda). Utkání jsme začali sebevědomě. V první čtvrtině zápasu jsme se ujali vedení a to určilo ráz celého utkání. Hodně jsme hráli na míči. Nikdo z našich se nebál vzít zodpovědnost na sebe bez ohledu na množství prostoru, které mu dovolil soupeř. Jakmile jsme soupeře přečíslili, okamžitě jsme přecházeli do kombinace.

Gólově jsme se prosadili v první čtvrtině utkání. Pak, přestože byla znatelná trvalá převaha na naší straně, bylo těžké se střelecky prosadit. Soupeř zodpovědně bránil a jeho ojedinělé šance jsme tentokrát dokázali eliminovat. Ne všichni zpočátku utkání po ztrátě míče přecházeli zodpovědně do obranné činnosti a někteří jednotlivci nechávali zodpovědnost na ostatních. Postupně však i směrem dozadu převzali zodpovědnost všichni hráči a nula na domácím kontě nebyla náhodná. Pokud soupeř přehrál jednoho nebo dva naše hráče, zodpovědně se vrátili tři další. Pokud soupeř překombinoval i naši zhuštěnou obranu, hrází mu byli brankáři.

Je třeba pochválit hráče i za přístup ke hře v druhém poločase. Někdo by možná za stavu 5:0 polevil, ale naši chtěli vyhrát jak první, tak i druhý poločas. Ačkoliv se jim střelecky již tolik, jako v prvním poločase, nedařilo, svou zarputilostí a umanutostí si vynutili vítězný i druhý poločas. Závěrečná cigina byla slyšet snad až za dráhu.

Radim Hanke, trenér

FOTOGALERIE

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
30.9.2018 10:00 Žáci 7+1- okresní přebor skupina B 2018/19 2018 - 2019

Výsledky

KlubStav 1. poločasuStav 2. poločasuCelkový počet gólůVýsledek
FK Litol – mladší žáci527Vítěz
TK Slovan Lysá nad Labem000Prohra

FK Litol – mladší žáci

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
Zoubek OndřejBrankář0000
Haken VáclavObránce0000
Svoboda JiříObránce0000
Prach DenisObránce0000
6Janík AdamÚtočník0000
15Hejzlar MatějObránce0000
17Šimon VítÚtočník0000
Šesták AdamObránce0000
Poledne OndřejObránce0000
 Celkem 0000

TK Slovan Lysá nad Labem

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000