FK Litol
Oficiální stránky klubu

FK Litol – Ostrá

Report

Hráli: Zoubek – Prach, Svoboda V., Róza, Král, Haken, Lepka, Šípek, Hanke, Janík

Góly: 2x Hanke, Janík, 1x Lepka

Utkání na domácím hřišti tentokrát mělo elektrizující atmosféru místního derby. Kluci, kteří se znají ze škol a jiných kroužků, se na sebe těšili a bylo cítit, že utkání je zdravě sportovně vyhecované. Od začátku se tak hrálo ve vysokém tempu a nikoho nebylo třeba do hry zvláště motivovat. 

Na klucích se již projevuje, že některé posty jsou jim více vlastní a na některých se více či méně hledají. Přesto, respektive právě proto, je v této kategorii pravidelně rotujeme, aby si zažili na vlastní kůži, co je na každém postu vhodnější a co méně vhodné herní chování. Negativem tohoto trenérského přístupu je živelná hra méně organizovaná v obranné fázi, kdy pak dochází k obdržení více gólů. Pozitivem je vyšší hráčský rozvoj a samostatné vnitřní pochopení herních postů, hráčských rolí a efektivity řešení konkrétních herních situací v jednotlivých částech hřiště. Protože nám v této kategorii prioritně jde o rozvoj herních dovedností, tak tento přístup budeme v této kategorii i nadále dodržovat bez ohledu na výsledek. 

A výsledek? Za mně dobrý! Bez třech našich stálých hráčů (jeden na tenise a dva se starší kategorií) jsme se rvali o výsledek do poslední chvíle. Trefili jsme nespočet tyčí a od těch se nám to na rozdíl od soupeře odráželo mimo bránu. Rozhodně bychom za tento zápas bez ohledu na výsledek měli být pyšní. Zhostili jsme se ho se ctí a budiž nám odměnou hodnocení jednoho z místních prarodičů našich svěřenců: “Já jsem nikdy nevěřil, že se toho dožiju, a tohle je úžasný!”

Radim Hanke, trenér

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
19.5.2019 10:00 Žáci 7+1- okresní přebor skupina B 2018/19 2018 - 2019

Výsledky

KlubCelkový počet gólůVýsledek
FK Litol – mladší žáci5Prohra
SS Ostrá7Vítěz

FK Litol – mladší žáci

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
Zoubek OndřejBrankář0000
Svoboda VojtěchObránce0000
Roza Lukáš-0000
Haken VáclavObránce0000
Prach DenisObránce0000
Šípek Martin-0000
6Janík AdamÚtočník2000
10Král RichardÚtočník0000
Hanke ŠimonBrankář2000
Lepka MartinObránce1000
 Celkem 5000

SS Ostrá

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000