FK Litol
Oficiální stránky klubu

FK Litol – Nehvizdy

Report

Branky: 2x Ševčák, 2x Furgalák J., 2x Lepka L., Řehák Jan, Poustka, Král Albert, Řehák Jakub, Hejzlar J.
Hráli: Haizler – Špitálník, Steiner, Furgalák J., Král Albert, Ševčák, Šubrt M., Lepka L., Hejzlar J., Furgalák M., Droberjar, Řehák Jan, Poustka, Řehák Jakub

Záverečný podzimní mač jsme díky vlivům počasí odehráli na zbrusu nové umělé trávě v Nehvizdech. Kluci sde tak vzhledem ke kvalitě povrchu rozhodně na nerovnosti nemohli vymlouvat ovšem ač výsledek zápasu hovoří jednoznačně, bylo v utkání bylo z naší strany hodně chyb a to zejména v prvním poločase. Hra byla nepřesná, kazili jsme jednoduché přihrávky a byli nedůrazní. Jakoby se kluci báli něco vymyslet a byli zbytečně nervózní. V druhé části přišlo v tomto směru velké zlepšení a zejména zpřesnění a na hřišti byl pouze náš tým, proto je výsledek tak jednoznačný. Kluci se v tomto období hrou skutečně bavili a bylo to na nich vidět. Velmi pěkné rychlé akce a smrtící přechody do útoku demolovali nehvizďáky a ti netrpělivě vyhlíželi konec utkání. Krásné branky po vypracovaných akcích díky kterým radost z našich borců doslova sršela! Konečné, zasloužené vítězství a díky druhému poločasu velmi dobrý celkový dojem z předvedené hry za to si dnes všichni kluci určitě zaslouží poděkování!!!

Celkové hodnocení podzimní sezony bych rozdělil na dvě části a to na venkovní utkání a domácí. S výkony na hřištích soupeřů bych hodnotil velice pozitivně, dokázali jsme sehrát vyrovnaná utkání i s těžšími soupeři a až na jednu vyjjímku (divokou přestřelku 6:6 v Sánech) si odvezli vždy všechny body do Litole. Hráli jsme kombinační fotbal, přesto kluci byli důrazní a zodpovědní.

Naopak domácí zápasy nám už tolik nevyšly. V domácích zápasech jsme hráli zbytečně ustrašeně až zaskočeně, kupili jsme spoustu chyb a proto jsme doma poztráceli zbytečné body.

S celkově bych však podzim hodnotil  pozitivně. Pohled na tabulku, kde jsme na 4. místě je příjemný. Klukům patří za odvedenou práci veliké díky. Pakliže budou všichni přistupovat k tréninkům tak jako doposud se stejnou pílí a odhodlání, tak se jistě budeme nadále zlepšovat a máme se na co těšit. Ještě jednou díky za celou podzimní část!

 

Tomáš Zikmund

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
18.11.2018 10:15 Dorost - okresní přebor 2018/19 2018 - 2019

Výsledky

KlubStav 1. poločasuStav 2. poločasuCelkový počet gólůVýsledek
FK Litol – dorost5611Vítěz
AFK Nehvizdy213Prohra

FK Litol – dorost

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
Řehák JanObránce1000
Furgalák JakubObránce2000
7Šubrt MartinZáložník0000
8Hejzlar JakubÚtočník1000
14Špitálník KarelZáložník0000
18Ševčák FilipZáložník2000
Řehák JakubÚtočník1000
Steiner MartinObránce0000
Král Albert-1000
Furgalák Mikuláš-0000
5Haizler ŠimonZáložník0000
9Lepka LukášÚtočník2000
10Poustka LukášZáložník1000
11Droberjar JiříÚtočník0000
 Celkem 11000

AFK Nehvizdy

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000