FK Litol – Milovice

Hráli: Hrabánek, Magada, Prokop, Rajl, Košvanec, Lepka, Zíta, Cigánik, Votrubec, Zemanová, Fér

Ani tentokráte jsme neměli štěstí na lehčího soupeře. Milovičtí vynaložili nadstandardní úsilí, aby vyhráli. S věkově starším týmem soupeře jsme hráli vyrovnané utkání a jestli první poločas výsledkově vyzněl pro soupeře, druhý poločas byl 5:3 pro nás. Stále se zlepšujeme a stále je co zlepšovat. V této kategorii je čas na to, aby přihrávka konečně získala své parametry a je sice vidět zlepšení každým zápasem, nicméně stále čekáme, až se zlepšení našich herních dovedností projeví i na výsledku. Nevěšme hlavy. Hra je dobrá, nasazení kluků a děvčat bylo viditelné a ta prevít štěstěna se zase nakloní na naši stranu.