FK Litol (černá) – Bohemia Poděbrady 09

Hráli: Martínek, Prokop, Cigánik, Rathouská, Srp, Hanke, Kratochvíl, Votrubec, Kropáček

V druhém utkání sezóny jsme se střetli se silným soupeřem. Ačkoliv výsledek vyzněl nepříznivě, je třeba vyslovit spokojenost s předvedenou hrou. Oproti minulému utkání bylo vidět vyšší nasazení, zlepšený pohyb po hřišti a lepší chápání herních rolí v jednotlivých herních situacích. Se soupeřem jsme hráli vyrovnanou partii. V individuálních dovednostech jeden na jednoho jsme jej přehrávali. Organizace hry a přihrávky zase měly vyšší kvalitu u Poděbradských.

Na naší hře je vidět, že si hráči kategorie 2009 postupně zvykají na utkání na větším hřišti, kde sprinty jsou na delší vzdálenost a přihrávky musí být prudší, než byli zvyklí. Je tedy na nich, aby se postupně na větší hřiště adaptovali a nebáli se pohonit míč i soupeře po hřišti. Jak radí fotbaloví stratégové v TV, půjdeme zápas od zápasu a zápasu od zápasu se budeme zlepšovat.

Radim Hanke, trenér

7.9.2018 17:30 Černá st.přípravka - 3. třída skupina B 2018/19 2018 - 2019