Zimní období v sršním hnízdě

Ani v zimních měsících, které se letos konečně pořádně rozparádily, naše týmy nezahálí. Všechny mládežnické týmy s pravidelností trénují v dočasném zimním azylu v Milovicích. Tamější hala s umělým travnatým povrchem, nabízí skvělé podmínky pro trénování i zápasová klání a to i těch nejmenších kategorií. Momentálně také hojně využíváme ledovou plochu na zamrzlém litolském písníku, kde se konají pravidelně krasobruslařská a hokejová klání všech našich svěřenců bez rozdílu věku. Je radost pohledět, jak holky i kluky pohltila euforie ledových radovánek a pohled na doslova přeplněnou ledovou plochu, který se naskýtá téměř každý den, zahřeje u srdce nejednoho pamětníka dob, kdy takovéto akce byly každou zimu samozřejmostí a ničím výjimečným. Ani dospělý tým se nenechal zahanbit a zodpovědně se chystá soustředit do tuzemských hor, kde by se svým čtyřdenním působením měl vstoupit do zimní přípravy na jarní odvetná utkání.

Michal Jareš