TJ Sokol Jestřabí Lhota – FK Litol

5.11.2016

Sestava Hlavsa – Šubrt, Škrdla, Širc, Holeš – Mojžíš, Pokorný, Zoubek, Wolf – Toman, Čemus

Zápas, který sice vypadal herně o poznání lépe než ten minulý, výsledkově ale opět není pro nás pozitivní. Začali jsme špatně a po individuální chybě na straně hřiště šel už na začátku soupeř do vedení (ve 3. minutě). Pak jsme ale převzali nad zápasem kontrolu a výsledkem byla nejen herní převaha, co se týče držení míče, ale i dvakrát nastřelená konstrukce.

Do šatny se o poločase odcházelo za stavu 1:0 pro domácí a my jsme šli do druhého poločasu s cílem minimálně vyrovnat. Avšak kolem 60. minuty nastala pětiminutovka jako ze špatného snu. Po nedůrazech a neuvěřitelných individuálních chybách jsme soupeři umožnili zvýšit rozdíl na 4! branky a vzhledem k rozpoložení hráčů jsme navíc umožnili vstřelení dalších 3 gólů.

Nechápu, jak jsme mohli zápas s hratelným soupeřem, kterého jsme dokonce v první půli přehrávali, prohrát takovýmto rozdílem. Popravdě se těším na zimní pauzu, aby se tým dal dohromady. Nejen, že děláme školácké chyby, navíc nás pronásledují zranění a nakonec se nám vyhýbá i to pověstné štěstí – soupeř co vystřelí, je gól. My v dobrém případě trefujeme brankovou konstrukci.

Teď v neděli hrajeme domácí zápas proti Viktorii Velký Osek, tímto vás zvu, abyste kluky podpořili.