TJ Sokol Družba Suchdol – FK Litol

7.11.2015

Litolští si připisují čtvrtou porážku v řadě

Sršni nevstřelili opět ani branku a ba naopak inkasovali čtyři, což znamená, že jim do divizní tabulky nepřibyl ani bod. Suchdolští rozvlnili poprvé síť až ve 35. minutě kdy překonali brankáře Cinka, který musel nahradit o osm minut dříve zraněného Rathouského. Ve druhém poločase sršni inkasovali bohužel ještě třikrát, přičemž čtvrtá branka domácích byla více než směšná. To však nic nemění na faktu, že Litolští z posledních třech odehraných zápasů mají hrozivé skóre 0:23.

Branky: 35. Biško, 56. Bodlák, 62. Kubík, 74. Kacafírek

ŽK: Kacafírek, Růžička – Sabó, Miškovský

Rozhodčí: Duchoň – Štefan, Hasíková

Diváci: 165

TJ Sokol Družba Suchdol: Kubát – Bodlák (70. Růžička), Nosek, Hendrych, Biško – Vančura, Michálek, Bereš (75. Dastych), Jirků (72. Černohlávek) – Kubík (75. Plot),Kacafírek

FK Litol: Rathouský (27. Cink) – Korejza, Sabó, Zikmund, Kamlach – Křivánek (65. Müller), Cáska, Ezeala, Pavelka – Miškovský, Mbah

• Filip Zikmund

Dnes bylo vše špatně. Po dvou zpackaných zápasech jsme předvedli vcelku slušný výkon, ale všechno šlo proti nám. Nejdřív se nám zranil brankář Rathouský, což byl klíčový moment celého utkání. Domácí totiž nehráli fotbal, ale nakopávanou a Václavovi centimetry nám chyběli. Do toho se nám zranil Ezeala a navíc si to domácí pojistili panem rozhodčím Duchoňem. K tomu se ale vyjadřovat nechci, protože nehodlám brečet, šance jsme měli a bohužel jsme opět odjeli s přídělem. Poslední zápas bude velmi důležitý pro přezimování v závěsu za Dvorem Králové a Admirou.

• Milan Korejza

Po Hradci a Živanicích hratelnější soupeř, ale bohužel jsme nikdo neobul střelecké kopačky a již ve třetím zápase v řadě jsme nedali gól. Soupeř využil třech našich zaváháních a proto všechny body zůstaly asi v nejhorším divizním areálu kde jsem zatím byl. Čtvrtý gól ani nepočítám, jelikož ten jim daroval aktivní pán pomezní, který asi jako jediný viděl balon za brankovou čárou po odražení od tyčky. Za stavu 3:0 to už nic neřešilo a jen to podtrhlo „dobrý“ výkon trojice rozhodčích.

• Jan Kamlach (hráč FK Litol):

Velmi odlišný zápas oproti dvěma předchozím, výsledkově to bohužel o moc lepší nebylo, ale tentokrát už můžeme být alespoň trochu spokojeni s výkonem a s tím, že jsme se po většinu zápasu drželi na dostřel a vytvářeli si šance. Ty jsme bohužel neproměnili, a proto byl výsledek tak jednoznačný a je opravdu hrozné, že si po předchozích zápasech můžeme říct, že 4:0 je vlastně ještě docela v pohodě. Stále se projevuje nedostatek hráčů, který stojí za naší černou sérií. Jsme všem pro smích a fotbal nás logicky moc nebaví. Jsem zvědavý, zda-li z kádru po zimní přestávce vůbec něco zbude.