17.9.2016

Branky: 12´ a 71´ Černý Tomáš, 49´ a 56´ Dzurko Milan, 22´ Jareš Michal

Sestava: Eichler – Šesták, Zikmund, Brychta, Cibulka (58´ Papáček) – Jareš, Černý (80´ Šemberk), Kejha (66´ Levý) – Fér, Dzurko

Žluté karty: 61´ Kejha, 73´ Šesták

Do zápasu jsme opět nastoupili s lehce pozměněnou sestavou. Se vší úctou k soupeři si dovolím říct, že již od prvního poločasu jsme v zápase dominovali. Vytvářeli si mnoho šancí a soupeře do ničeho nepouštěli. Odměnou za náš tlak byla brzká trefa Tomáše Černého. O deset minut později po úniku přidal další branku sváteční střelec Michal Jareš. V první půli oba soupeře zaskočil déšť, díky kterému do zápasu přibylo soubojů. Toho využili domácí a dostali se více do šancí. Navíc ve 35. minutě se jim podařilo snížit po střele a následné dorážce na rozdíl jediné branky.

V druhém poločase jsme udělali opět pár změn v kádru. Zápas dostal nový impuls, stále jsme si vypracovávali dostatek šancí, jen nám chyběl klid a přesnost v zakončení. I přesto se nám podařilo skórovat do soupeřovi sítě a to hned dvakrát během sedmy minut, kdy si svou chvilku slávy užíval chladnokrevný útočník Milan Dzurko. Tím bylo o zápase rozhodnuto. Dohrávalo se již v poklidném tempu, na závěr se blýsknul závěrečnou brankou opět autor prvního gólu Tomáš Černý. Konečný stav utkání se tedy zastavil na skóre 1:5 pro Litolské sršně.