TJ Pátek – FK Litol

Také starší přípravka skočila na plno do nové sezony svým prvním mistrovským utkáním. S tímto soupeřem jsme se neměli dosud možnost střetnout a tak bylo velkým otazníkem, jaké utkání nás čeká. Sršni se pustili od první minuty na svého soka s plnou vervou a vypadalo to, že utkání bude mít hladký průběh.

Branky: 2x Zíta T., Janík, Král, Šimon, Říha, Svoboda J., Žák, Hejzlar M.

Hráli: Říha, Prach, Zoubek O., Zíta T., Hejzlar M., Šimon, Žák, Janík, Svoboda J., Svoboda V., Král, Trnka

michalMichal Jareš – trenér FK Litol:

Také starší přípravka skočila na plno do nové sezony svým prvním mistrovským utkáním. S tímto soupeřem jsme se neměli dosud možnost střetnout a tak bylo velkým otazníkem, jaké utkání nás čeká. Sršni se pustili od první minuty na svého soka s plnou vervou a vypadalo to, že utkání bude mít hladký průběh. To se však záhy změnilo a domácí se našim borcům začali vyrovnávat a záhy srovnali i skore. Litoláci však zařadili vyšší rychlostní stupeň a páteckým začali pořádně zatápět. Výsledkem toho byla kanonáda na domácí branku v krátkém časovém úseku, díky které jsme zlomili našeho soka definitivně. Konečný výsledek je výrazný, ale nutno podotknout, že si naši borci ke konečné výhře dokráčeli zcela zaslouženě. Žluto černí dnes podali parádní kolektivní výkon plný krásných akcí, které by jim mohli leckde závidět a určitě se dnešním mačem bavili a užili si ho. Všichni zaslouží poděkování za skvělou reprezentaci našeho klubu za to jak se dnes předvedli.

5.9.2016 17:00 Okresní přebor – starší přípravka 2016/17 2016 - 2017

KlubCelkový počet gólůVýsledek