FK Litol – SK Městec Králové

19.5.2017

Branky: Wolf M.

Sestava: Hlavsa – Vesecký (58´ Štindl), Holeš, Křáp, Cirkovský – Král, Mojžíš, Širc, Toman – Šubrt (46´ Wolf), Čemus

Utkání se na žádost soupeře předehrávalo již v pátek. Za krásného počasí a slušné divácké návštěvy jsme bohužel do utkání vstoupili nejhůře, jak jsme mohli. V páté minutě jsme po nedůrazu a neochotě podstoupit osobní souboj inkasovali první branku. A po obdobných situacích a laxnosti našich hráčů se tatáž situace zopakoval ještě třikrát a prohrávali jsme brzy propastným rozdílem 0:4.

Opaření naši hráči nebyli schopni kloudné nahrávky a dobrou akci z naší strany, aby natěšený divák pohledal. Poločas se pouze dohrával… Po přestávce jsme prostřídali a oba hráči, jež do hry zasáhli z lavičky, hru znatelně oživili a vnesli do ní čerstvou energii. Soupeř přestal hrát a tak jsme se i my dokázali do jakés takés příležitosti prokousat. Dokázali jsme snížit, ovšem to jakým způsobem nabídneme soupeři vyložené šance, už je do nebe volající. Hrubé chyby, nedůraz a naivita sráží náš výkon a soupeři umožňuje hrát prakticky bez vědomí, že na hřišti nějakého protivníka vůbec má. Zápasem jsme se doslova protrápili a budiž nám ke cti, že jsme soupeři vstřelili druhou branku a tím vylepšili počet branek vstřelených v jednom utkání v jarní části na dvě.