FK LITOL – AFK Sadská

24.4.2017

Branky: 2x Zíta T., Žák

Hráli: Prach (Říha) – Král, Šimon, Janík, Leitner, Žák, Zíta T., Trnka, Svoboda J., Poledne Š., Zoubek O.

Zápas začal spíše opatrně a několik minut se hráči seznamovali se soupeřem. Hra se odehrávala spíše ve středu hřiště, aniž by došlo k ohrožení obou branek. Když se však podařilo hostím vstřelit první branku, ofenzivní stavidla se naplno otevřela a přítomné početné diváctvo mohlo sledovat parádní podívanou. Sršni se nenechali inkasovaným gólem rozhodit a hnali se za vyrovnáním, což se jim záhy podařilo. Sadská měla pár záblesků snahy o kombinaci a týmovou hru a spíše se snažila ohrožovat naši branku z dálky, jelikož blíže se nebyla schopna, přes organizované řady našich bojovníků, dostat. Naopak sršni si podávali balon z kopačky na kopačku a zaměstnávali soupeře svým přímočarým pojetím.

Skóre se záhy přehouplo na naši stranu, když jsme odskočili na rozdíl dvou branek a nutno podotknout, že zcela po zásluze!!! Herně jsme měli jasně na vrch. Smolná branka v naší síti a rychlé snížení však sršně paralyzovalo a sadšťáci se dostali do hry, což rychle využili k vyrovnání. Dlouho to vypadalo na nezvyklou remízu, ovšem další smolná branka v naší síti před koncem utkání dostala hosty ještě víc na koně. Sršni už vyrovnat nestačili, naopak soupeř přidal v posledních vteřinách definitivní pojistku do naší sítě.

Kluci se za předvedený výkon nemusí stydět! Prohra vždy neukazuje na horšího z obou týmů. Tentokráte nám však nebylo přáno a i přes naši herní převahu, dnes vytěžil soupeř z minima maximum.

Michal Jareš

FOTOGALERIE

Poznámka: Pro zobrazení velkého náhledu fotek stačí klepnout myší na fotografii, popř. na link označující název galerie, který se objeví po najetí myši v černém poli dole.

24.4.2017 18:00 Okresní přebor – starší přípravka 2016/17 2016 - 2017

FK Litol – starší přípravka123Prohra