FK Litol – Libice nad Cidlinou

12.5.2017

Branky: Žák, Šimon

Hráli: Prach (Zoubek) – Hejzlar M., Šimon, Janík, Žák, Zíta T., Král, Svoboda J., Trnka

Zápas se nám povedl na třetí pokus uskutečnit a tentokráte nám počasí i terén konečně přály. Od počátku se sršni snažili být aktivnějším týmem, ale čím více fotbalovosti  jsme se snažili předvést, tím více jsme nahrávali soupeři. Jeho hra byla tak jednoduchá, že jsme se vlastně téměř okamžitě dostali zase k míči, většinou však je z autových vhazováních, z jejichž četnosti musí ještě teď naše hráče bolet ruce… Soupeř byl však nesmírně produktivní a prakticky kdykoliv se dostal k jakémus takému ohrožení naší branky, vždy z toho byla hodně nebezpečná šance nebo dokonce branka v naší síti.

Sršni byli trpěliví a akci za akcí se snažili si poctivě vypracovat. Šancí jsme měli jako máku, ale vždy nás zradila zbrklost nebo jsme trefili dobře postavenou brankařku soupeřova týmu. Dnes nám nebylo výsledkově přáno, ale kluky se patří pochválit za to, že se nevzdali a nenechali se strhnout k nějaké plácané… Náš výkon byl fotbalový, a to že to nevyšlo výsledkově, vůbec nevadí. Je přeci mnohem důležitější a potěšitelné vidět sportovní pokrok našich borců, i když to zrovna nestačí na výhru.

Michal Jareš

12.5.2017 18:00 Okresní přebor – starší přípravka 2016/17 2016 - 2017