TJ Kamenné Zboží – FK Litol

Branky Litole: 2x Tůma

FK Litol: Jirků – Mazáček, Lepka L. – Poustka, Ciryn, Špitálník – Hanzal K., Tůma
Střídali: Houska Pavel, Zita, Haizler

Michal Jareš (trenér FK Litol):
michalČekali jsme utkání s kvalitním soupeřem a to se také naplnilo. Domácí měli ve svém týmu urostlé borce a to bylo z kraje zápasu znát hlavně v osobních soubojích. Sršni si však s touto situací věděli rady a soupeře se nezalekli. Boj o každý metr středu hřiště jsme brzo vyšperkovali o vstřelení vedoucího gólu a dále se tlačili do dalších šancí. Domácí nestíhali a zřejmě se divili, co s nimi naši borci prováděli. Bohužel po chybě v rozehrávce, domácí ještě do poločasového hvizdu stihli vyrovnat. Naši hráči se však s remízou nechtěli spokojit a po obrátce se dále snažili strhnou vedení na svou stranu. Předváděli jsme skvělý výkon a rychlou kombinační hrou plnou nahrávek a parádních akcí jsme se dostávali jednoduše před branku domácích. Vedoucí branky jsme se přece jen dočkali a hnali se přidat ještě další gólovou pojistku. Bylo vidět, že domácí začali fyzicky odpadávat a herní převaha sršňů byla čím dál větší. Domácí však z ojedinělé akce stačili skore utkání srovnat. To se našim hráčům nelíbilo a vzápětí si vypracovali další šance, které však brankou neskončili. K naší smůle tak přišel trest v podobě branky v naší síti. To když měli domácí možnost kopat penaltu po ruce v našem pokutovém území a šancí nepohrdli. Do konce utkání se proto uchýlili k totálnímu bránění výsledku a sršni se již k ohrožení branky nedokázali prokousat. Tentokrát rozhodně nevyhrál lepší tým. Sršni celý zápas odmakali, předváděli krásné kombinace a v celém utkání byli jasně lepší, ale na body to tentokráte nestačilo. Klukům patří poděkování a i když výsledek tentokrát hovoří pro soupeře, nemusí být zklamaní z toho co, na hřišti předvedli a jak utkání odehráli.

17.10.2015 10:00 Žáci 7+1 sk. "A" 2015 / 2016 2015 - 2016

KlubStav 1. poločasuCelkový počet gólůVýsledek