Sokol Tatce – FK Litol

28.9.2016

Branky: 3x Jakubal, 2x Řehák, 1x Rozlivek

Hráli: Říha – Houska Pavel, Fárka, Droberjar, Hanzal, Jakubal, Strnad, Řehák, Rozlivek, Hejzlar Matěj, Šesták Ondřej

Velmi pohledné utkání z obou stran s třešničkou na dortu v podobě vítězství našich mladších „mladších žáků“. Sestava byla ovlivněna skutečností, že část členů týmu nastoupila v souběžně hraném utkání starších žáků. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni šáhnout do rezerv z kádru starší přípravky. Ale nyní již k samotnému utkání. Začátek zápasu byl ve znamení šancí na obou stranách v podobě převážně brejkových situacích, kdy se vyznamenali gólmani a částečně nepřesnost zakončujících hráčů na obou stranách. Postupným zlepšením kombinační hry na naší straně jsme si vytvořili náskok dvou branek. V závěru poločasu, částečně i vlivem únavy našich borců, došlo po chybné rozehrávce ke snížení. Soupeř se po vstřelení kontaktní branky začal nadechovat k vyrovnání, avšak,  naštěstí pro náš tým, zazněla píšťalka rozhodčího, která ukončila první poločas.

Naši borci vydechli, občerstvili se, rozebrali pár chyb v našem jinak obvyklém způsobu hry a šlo se do druhé půle. Zpřesnění hry, poučení se drobných chybiček v prvním poločase, bojovný a týmový výkon všech našich hráčů a částečně i únava soupeře, který hrozil téměř výhradně z rychlých protiútoků po nakopávaných přihrávkách na jediného útočníka v podobě jedné vstřelené branky. Náš výkon byl odměn krásnými 4 góly a to jsme ještě nepromarnili šanci v podobě neproměnění pokutového kopu.

V každém případě je třeba klukům pogratulovat za výkon a předvedenou hru a popřát do dalších utkání hodně štěstí.

Petr Mazáček

28.9.2016 10:00 Okresní soutěž mladších žáků 7+1 2016 / 2017 2016 - 2017