Stratov „B“ – FK Litol

Branky: 5x Lepka M., 4x Hrabánek, 3x Hanke, Holub, Rajl, Šesták A.

Hráli: Fér, Lepka M., Svoboda V., Rajl, Hanke, Hrabánek, Šesták A., Holub

Dnes jsme odehráli velmi pěkné utkání. Pohyblivý tým Stratova nám vzdoroval více než dobře, ale naše rychlé výpady byly nepolapitelné. Pohledná hra našich borců plná krásných akcí a neméně pěkných branek se přihlížejícím příznivcům musela líbit. A je jedno, že byli z domácího tábora.  Stratováci hráli do posledního dechu a nenechali sršňům ani metr místa zadarmo. Dnes jsme však byli o něco lepším týmem.

Domácím jsme dokonale oplatili podzimní debakl a odjížděli s pocitem skvěle odehraného utkání. Kluci zaslouží poděkování za svůj přístup k tomuto utkání a za to co předvedli!

Stačilo málo a fotodokumentace z tohoto mače, lépe řečeno přístroj, jímž byla pořízená se ztratila v nenávratnu, avšak díky hbitosti dospělého sršně bylo vše napraveno a tak můžete shlédnout pár jedinečných snímků z tohoto pohledného duelu ((((-:

23.4.2018 17:30 Starší přípravka - III. třída skupina A 2017/18 2017 - 2018

Stratov145Prohra