SS Ostrá – FK Litol

12.10.2015

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):
Utkání se soupeřem, které většinou nekončí jinak než remízově začali lépe domácí. Sršni sice hýřili pohybem, ale domácím se podařilo vstřelit dvě rychlé branky. My jsme zatím svoje šance neproměňovali, ale rozhodně nepropadali panice. Trpělivá hra našich borců postupně přinášela své ovoce. Poločasový výsledek byl sice v náš neprospěch, ale sršni se nevzdávali a vedla je vpřed touha v tomto utkání uspět. Po obrátce se proto zakousli do svého soupeře se vší vervou a najednou začali přicházet i branky do sítě Ostré. Rychle jsme snížili na rozdíl jediné branky a záhy skore dokonce vyrovnali. Na našich klucích byla vidět obrovská snaha utkání definitivně zvrátit a každý kdo šel na hřiště makal seč mu síly stačili. Po zásluze byla proto naše aktivita odměněna a v utkání jsme se dostali do vedení. Bohužel to nám nevydrželo moc dlouho a soupeř s dorážky vyrovnal brankový účet, který se již do konce utkání ani jednomu s týmů nepodařilo převrátit na svou stranu. Byla z toho opět remíza, ale určitě zasloužená pro oba týmy. Sršni dokázali zvrátit nepříznivý stav, ukázali, že se nevzdávají a že se s nimi musí vždy počítat. Všichni poctivě makali a zaslouží velké poděkování.

Sestava: Říha – Hanzal, Droberjar, Prach – Jakubal, Zoubek
Střídali: Král, Šesták O., Žák, Janík, Šimon