SS Ostrá – FK Litol

1.10.2016

Branky: 2x Řehák, 1x Šesták Ondřej, 1x Hejzlar Matěj, 1x Janík, 1 Poustka

Hráli: Říha – Houska Pavel, Fárka, Droberjar, Poustka, Šesták Ondřej, Řehák, Hejzlar Matěj, Strnad, Janík

Další miniderby, tentokrát hrané s mužstvem hráčů Ostré přineslo 6. kolo okresního přeboru mladších žáků – Naše mužstvo nastoupilo opět v nekompletní sestavě se dvěma členy kádru starší přípravky, neboť část členů týmu opět nastoupila v souběžně hraném utkání starších žáků a část svěřenců mělo naplánované jiné víkendové aktivity.

Začátek zápasu pro nás nemohl začít lépe. Již v 5. minutě po skvěle zahraném rohu z pravé strany stál náš hráč ve správný čas na správném místě a bylo z toho brzké vedení. Když o tři minuty později po jednoduché kombinaci po pravé straně jeden z našich útočníků nedal soupeřovu brankáři šanci, vedli jsme hned 2:0. Soupeř sice následně snížil po nedorozumění a nedostatečného důrazu naší obrany na rozdíl jednoho gólu, ale naštěstí přišla odpověď gólem do „šaten“.

Druhý poločas začal jako konec prvního, kdy jsme zvýšili po individuální akci na 4:1. Projev hry našeho mužstva s ohledem na náskok ve skóre se zklidnil, zpřesnil, soupeře jsme téměř do žádné výrazné šance nepustili a pokud se nějaká šance soupeře na vstřelení branky objevila, stál náš gólman na svém místě. V závěru jsme přidali ještě dvě branky a tak se ukazatel skóre zastavil, po závěrečném hvizdu rozhodčího, na stavu 6:1 ve prospěch litolských sršňů.

Následoval zcela zasloužený závěrečný vítězný pokřik, tentokrát venku, na sluncem vyhřátém trávníku, před zraky po celý zápas neúnavně povzbuzujících rodičů, kterým patří velký dík, tak jako samotným hráčům za opět skvěle předvedenou hru, nasazení a zaujetí pro kolektivní výkon. Jen tak dále!!

Petr Mazáček

1.10.2016 10:00 Okresní soutěž mladších žáků 7+1 2016 / 2017 2016 - 2017