Sokoleč – FK Litol

Branky: 2x Lepka L., Steiner

Hráli: Haizler – Furgalák M., Steiner, Král Albert, Šesták O., Fárka, Jakubal, Lepka M., Rozlivek, Lepka L., Řehák Jakub

V okleštěné sestavě bez možností střídat, jsme nastoupili k utkání s lídrem celé soutěže. Do utkání jsme sice nevstoupili vůbec šťastně, a inkasovali hned z první akce soupeře, ovšem co následovalo po tom… Sršni se neskutečně nakopli k fantastickému výkonu! Velmi svižnou kombinací a smrtelným přechodem před soupeřovu branku jsme doslova týrali domácí tým. Ten si pomáhal pouze odkopy a s nějakou mezihrou si příliš nelámal hlavu. V zadních řadách jsme museli být neustále na pozoru, jelikož šikovní hráči Sokolče prokazovali své kvality.

Ovšem sršni hráli velmi zodpovědně a rychle přečetli soupeřovi kvality a na hřišti byli jak ryba ve vodě. Do poločasu jsme stihli skóre otočit a po obrátce přidat ještě jednu branku na vrch. Zcela frustrovaní domácí přeskupili řady a vrhli všechny síly do útoku. Dlouho jsme dokázali tlaku odolávat, ale zároveň jsme byli schopni stále podnikat kontry do nezajištěné obrany domácích. Bohužel síly nám docházely a tak už jsme na koncovku neměli potřebnou energii.

Domácí utkání přeci jen skóre vyrovnali, kdy po dvou skrumážích vsítili, v samém závěru, dvě šťastné branky. Kluci bylo po utkání výsledkem velmi zklamaní, protože si byli vědomi své herní převahy a vydřeného vedení, ale na hřišti dnes odvedli poctivý kus práce a prezentovali se opravdu téměř perfektní hrou, která zaslouží velké poděkování. Ne vždy je kvalitní výkon odměněn vítězstvím, ale je třeba jít výsledku vždy maximálně naproti!

Michal Jareš

30.9.2018 10:00 Žáci 10 +1 - okresní přebor skupina A 2018/19 2018 - 2019