Sokol Struhy – FK Litol

Branky: 2x Šubrt, Ciryn, Tůma

FK Litol: Jirků – Zoubek M., Houska Pavel, Zita, Mazáček, Poustka, Palyza, Hanzal K., Šubrt M., Špitálník, Hejzlar J., Illner, Ciryn

Michal Jareš (trenér FK Litol):

michalZa krásného slunečného dopoledne jsme sehráli další zápas mistrovské soutěže. Kvalitní soupeř, který proti nám stál, zaručoval kvalitní podívanou. Předpoklady se zcela naplnily, a jelikož jsme byli od úvodního hvizdu aktivnějším týmem, tak výpady domácích byly vždy nebezpečné. Sršni začali opravdu od podlahy a vyjma prvních pár minut, kdy měli v hlavě zřejmě myšlenku co pořídí na rychlo svým drahocenný maminkám k jejich dnešnímu svátku, se se soupeřem opravdu nepárali a to doslova.

Rychlá kombinace v pohybu a spousta šancí nenechávali domácího brankaře vydechnout a bylo jen otázkou času, kdy se střelecky prosadíme. Naštěstí se tak stalo poměrně brzy a to přineslo klid na naše kopačky. V poklidu, avšak ve vysokém tempu, jsme kontrolovali utkání a vypracovávali si další a další šance po krásných akcích.

Do poločasu jsme bohužel již žádný další střelecký úspěch nepřidali, ovšem po obrátce to byla totální ofenziva a smršť na branku Struh. Domácí zcela odpadli, a jelikož chuť sršňů po výhře a brankách neutuchala, byl na hřišti pouze jeden tým a tím byla žluto černá žihadla. Naši borci přidali další branky a dokráčeli k zaslouženému vítězství, které muselo chutnat opravdu sladce. Všichni naši hráči zaslouží za toto utkání velký dík, jelikož předvedená hra a zejména chuť a elán, které předvedli , musela pohladit nejedno fotbalové srdce.

8.5.2016 10:00 Žáci 7+1 sk. "A" 2015 / 2016 2015 - 2016

KlubStav 1. poločasuCelkový počet gólůVýsledek