Sokol Kostomlaty – FK Litol

Branka: Halda
FK Litol: Jirků – Vesecký, Kluzáček Š., Zoubek M., Šubrt T. – Holeš, Pokorný, Ciryn (80´Hnilička), Hanzal V. – Halda (70´ Kaucký), Kluzáček M.

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):

Zápas jsme začali velice aktivně a nejspíše jsme svým přístupem zaskočili domácí, kteří byli zprvu velmi zakřiknutí. Sršni hýřili pohybem, povolenou agresivitou a chutí v utkání uspět. Domácí ne a ne najít fotbalovou pohodu a tak sršni hrozili. Pár akcí se nám nepodařilo dotáhnout až k zakončení ovšem poté jsme se přeci jen prosadili. Za vstřelenou brankou si kluci poctivě šli a tak byla cenou odměnou za dosavadní průběh utkání. Když se nám podařilo přežít ojedinělou avšak tutovou šanci soupeře, kterou perfektně zlikvidoval náš brankař, mohli jsme přidat pojistku těsně před odchodem do kabin. Bohužel se tak nestalo a tak se dalo čekat, že jednobrankový náskok nebude jednoduché uhájit. Domácí naskočili do druhé půle s větším odhodláním a bylo to na jejich hře velmi znát. Sršni se příliš do hry nedostávali, ovšem kdykoliv vyrazili do brejku, musela se obrana soupeře mít na pozoru. Bohužel jsme v tomto dějství inkasovali dvě branky po nedorazech v osobních soubojích a malé agresivitě, ale nasazení a chuť z kluků nevyprchala až do poslední vteřiny utkání. Výsledkově to tentokráte na body nestačilo, ale s jakou chutí, vervou a elánem kluci zápas odehráli, určitě zaslouží maximální dík. Jistě si všichni museli po zápase říct, že prohra je tentokráte nemusí nijak mrzet, protože musela převládat hrdost nad tím, jak se zápasem naložili a že odvedli maximum. Naši borci se sami přesvědčili, že je jedno, na kterém nastoupí postu, jestli je venku vedro k padnutí či déšť se sněhem, vždycky bude záležet pouze na nich, jak se k zápasu postaví a co budou ochotni na hřišti pro sebe a svůj klub obětovat.

21.5.2016 10:15 Dorost - 1.A třída - skupina "B" 2015/16 2015 - 2016

TJ Sokol Kostomlaty033Vítěz