SK Vysoké Mýto – FK Litol

17.10.2015

Litol nadějný náskok z první půle neudržela a odjíždí bez bodového zisku

S úzkým kádrem odcestovali do Vysokého Mýta, kdy v poli musel naskočit dokonce i náhradní golman Müller. Litol dokázala překvapit domácí, když jako první otevřela účet utkání. Po Kamlachově přihrávce se k tyči trefil Mbah. Další branka nebyla sršňům bohužel uznána. Kdo ví, jak by se zápas odvíjel, kdyby Litol vedla již o dvě branky. Vysoké Mýto po pauze přidalo na obrátkách a záhy vyrovnalo zásluhou Sedláka. Kýžený bod Litol držela v čele s Rathouským, který několikrát bravurně zasáhl. Vysokému Mýtu plný bodový zisk bohužel přisoudil Fikejz, jenž se trefil dvě minuty před vypršením devadesáté minuty.

Branky: 52. Sedlák, 88. Fikejz – 20. Mbah

ŽK: Kamlach, Cáska, Miškovský

Rozhodčí: Paták – Košan, Šedivka

Diváci: 170

SK Vysoké Mýto: Drápela – Trnka, Lebeda, Živný, Konečný – Daněk (46. Sedlák), Motl, Kopřiva, Štěpánek (80. Benda) – Mach , Fikejz (89. Valášek)

FK Litol: Rathouský – Kamlach, Sabó, Křivánek, Korejza – Pavelka (79. Kluzáček Š.), Ezeala, Cáska, Müller (89. Kluzáček M.) – Miškovský, Mbah

17.10.2015 16:00 Divize "C", 2015 - 2016 2015 - 2016

29Cink JakubBrankář0000

3 Responses to SK Vysoké Mýto – FK Litol

• Václav Rathouský

Dali jsme branku prakticky z prvního brejku po nacvičené akci ze strany. Druhý gól nám bohužel nebyl uznán pro domnělý faul. Mýto bylo lepší kombinačně, my jsme však výborně dnes zahrávali standartní situace z čehož jsme byli velmi nebezpeční. Je škoda, že se neujmula gólově některá z nich. Poté by jsme vedli o dvě branky a to už by Mýto mělo těžké otočit výsledek utkání. V druhé půli jsme dostali brzy vyrovnávací branku, což si myslím rozhodlo. Docházeli nám síly, čehož soupeř využil v závěru ke vstřelení vítězné branky. Musíme se nyní pokusit potrápit vedoucí tým soutěže Olympii Hradec Králové.

• Milan Korejza

K soupeři jsme zajížděli s velice úzkým kádrem, kdy musel do pole naskočit i náhradní brankář, takže jsem měl docela ze zápasu obavy, ale nakonec sem byl mile překvapen, jak jsme zápas odehráli. První půli jsme dokonce vedli, ale do druhé půle jsme nevkročili sťastně. Soupeř nás od prvních minut zatlačil před naše vápno. Bohužel jsme brzo inkasovali vyrovnávací gól. Ten Mýto ještě víc nakopl a i s přispěním pánu rozhodčích nás zamkli na vlastni polovině. Dopředu jsme se dostávali jen sporadicky a bohužel jsme to nedotáhli do penaltového rozstřelu a inkasovali jsme gól v samém závěru. Určitě bychom si minimálně bodík za předvedenou hru zasloužili.

• Jan Kamlach (hráč FK Litol):

V sobotním zápase jsme podali jeden z nejlepších výkonů v této sezoně. Hráli jsme takticky velmi dobře a přestože soupeř držel více balon, nepouštěli jsme je příliš do šancí a po vydařené akci jsme se dostali do vedení. V druhém poločase bohužel soupeř zápas otočil, přestože nás gólman znovu několikrát podržel. Jinak bych pochválil asi úplně všechny, byl to kvalitní týmový výkon. Nutno dodat, že trojice rozhodčích si po zápase jistě nechalo chutnat, podávali se kapři.