SK Union Čelákovice – FK Litol

FK Litol: Ciryn – Šubrt, Pokorný, Zoubek, Kluzáček Š., Hanzal, Holeš, Vesecký (65. Pelc), Tůma, Kluzáček M., Hnilička

Martin Špecián (trenér FK Litol):
Zápas nezačal úplně tak, jak jsme si představovali, po dlouhé přihrávce soupeře před naše vápno a následném nedůsledném bránění se hráč soupeře otočil a nedal střelou k tyči našemu brankaři šanci. Domácí byli následující minuty při chuti, technicky i pohybem nás přehrávali a my jsme se spíše bránili. Krása tohoto sportu je však v tom, že jsme mohli zhruba po čtvrt hodince hry srovnat poté, co Šimon Kluzáček vyslal zprava pěknou přihrávkou do 100% šance svého bratra Matouše, vracejícího se po dlouhém zranění, který tak mohl přidat na své gólové konto 17. zápis, ale míč netrefil správně a tak se stav nezměnil. Soupeř, který do konce první půle spálil několik šancí, se nakonec ještě mohl radovat z druhé branky.

V druhé půli jsme začali hrát více po zemi, více jsme si přihrávali a bylo to znát. Soupeř navíc nebyl tak aktivní jako v první půli, a tak se hra poměrně srovnala. Navíc si naši kluci vytvořili i několik šancí, ze kterých mohl padnout gól. S nasazením mých hráčů v druhé půli jsem spokojen. Je veliká škoda, že jsme nedali branku, protože bychom si ji dle mého názoru zasloužili.

Soupeři gratuluji, předvedli kvalitní výkon a nám nezbývá nic jiného než se připravit na dalšího kvalitního soupeře, a to Dolní Bousov.

7.5.2016 10:15 Dorost - 1.A třída - skupina "B" 2015/16 2015 - 2016

SK Union Čelákovice213Vítěz