Nepolisy – FK Litol

Sestava: Haizler-Steiner, Šesták, Droberjar,-Šubrt, Hejzlar, Lepka, Mazáček – Řehák, Poustka, Král   Střídal: Král Albert

Branky:  28. Král, 35. Steiner, 46. Lepka, 66. Hejzlar    Poločas: 2:2

K utkání do Nepolis jsme odjeli opět v okleštěné sestavě plné starších žáků (jen 3 dorostenci). Utkání nezačalo vůbec dobře, když po necelých 20. minutách jsme prohrávali o dvě branky a upřímně řečeno v tu dobu jsme byli jasně horším týmem a mohli jsme být rádi, že neprohráváme o více gólů. V tu dobu jsme sáhli do sestavy a proházeli některé hráče, tak abychom eliminovali jejich šikovné útočníky. Tímto tahem se hra vyrovnala a začali jsme vystrkovat růžky a brzy se nám povedlo dál kontaktní branku. V tu chvíli domácí znervózněli a začali přitvrzovat v osobních soubojích což našim lehkým váhám dělalo problémy. 🙂 Nicméně to problém nedělalo Lukáši Poustkovi, který svou rychlostí na domácí platil, což poznal jeden z domácích hráčů velice záhy a musel se předčasně pakovat pod sprchy. Přesilovku jsme využili velice rychle a srovnali na 2:2 a za tohoto stavu se odcházelo do kabin. Tam jsem klukům kladl na srdce ať se pokusí na domácí vlétnout a rozhodnout zápas, jelikož jsem se obával, že časem našim mladým klukům, oproti vyspělým domácím dorostencům, budou docházet síly.  Což se bohužel potvrdilo na konci zápasu kdy jsme v posledních sekundách zápasu přišli o tvrdě vydřené vedení a nakonec jsme se museli spokojit pouze s bodem.

Před utkáním bych byl s bodem maximálně spokojený, ale teď jsem trochu zklamán. Otočit skóre z 0:2 na 4:2 a vzápětí to ztratit v poslední minutě zápasu trochu mrzí. Hlavně, protože jsme měli dost šancí dát i pátý gól, ale opět jsme zklamali v koncovce.

Nicméně kluci si sáhli až na dno sil a rozhodně se nemají za co stydět. Když budeme pokračovat v takovém to přístupu, tak budu maximálně spokojený.

Závěrem připomínám, že další mistrovské utkání se hraje V Topolech netradičně již ve čtvrtek 16.5. od 18 hodin s týmem sousedních Semic.