AFK Nehvizdy – TJ LITOL

Branky: Holub Dan, Šesták Ondřej, Lepka Martin

Hráli. Knobloch Jan, Holub Dan, Lepka Martin, Šesták Adam, Šesták Ondřej, Žák Filip, Fér Adam, Blecha Dominik, Svoboda Vojta, Trnka Marek, Kratochvíl Vítek, Zemanová Maruška, Zemanová Šárka, Vošická Vojtěška, Vošická Anežka

HonzaJan Papáček (trenér FK Litol):

K tomuto utkání jsme nastoupili v hodně kombinované sestavě a pro čtyři naše slečny sršňačky to byl dokonce premiérový zápas. Všem čtyřem patří velké uznání za to, jak svoje první utkání zvládly. Výsledek rozhodně neodpovídá předvedené hře. Největší rozdíl mezi naším sršním výběrem a domácími byl v proměňování šancí. Nicméně je zapotřebí uznat, že domácí tým byl fotbalově i fyzicky vyspělejší, a tak našim mladším sršáňům nezbývalo nic jiného, než zvýšit frekvenci kmitání křídel a tzv. „jezdit po zadku“. Po celé utkání bylo vidět maximální nasazení všech sršních bojovníků a za to jim patří veliká poklona. Možná si to naši borci a borkyně neuvědomují a vysoká prohra je mrzí. Ale tento zápas proti starším hráčům než jsou oni, je pro ně mnohem prospěšnější než výhry o parník, na které si poslední dobou možná až moc zvykli.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ

Datum Čas Sezóna