MFK Trutnov – FK Litol

Litolští se z Trutnova vracejí s půltuctem gólů

Měli skvělý vstup do zápasu, když se v úvodu utkání přesně trefil Šmidrkal. Zkušení domácí však ještě do poločasu stihli skóre otočit ve svůj prospěch. Na začátku druhé půle se sršni ještě pokoušeli utkání zdramatizovat, ale neproměnili svoje šance. Trutnovští přidali posléze další tři branky a Litol odjela z východu čech s půltuctem obdržených branek.

Branky: 23. Tauchman, 30. Křižovič, 41. a 63. Holubec P., 60. Kejzlar, 66. Makovský
Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/mise-splnena-srsni-se-zachranili-20150615.html – 12. Šmidrkal
ŽK: 1:0
Rozhodčí: Brychta – Raplík, Fojtík
Diváci: 220

MFK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Makovský, Kovář, Tobiáš (80. Kancok) – Kamitz (82. Navrátil), Tauchman, Landyš, J. Holubec (89. Brejcha) – P. Holubec (63. Čech), Kejzlar (76. Šulitka)

FK Litol: Müller – Jareš, Zikmund (67. Křivánek), Sabó, Korejza – Cáska (46. Kamlach), Bobek, Knobloch, Ezeala, Mbah (84. Kejha) – Šmidrkal

9.8.2015 10:00 Divize "C", 2015 - 2016 2015 - 2016

29Cink JakubBrankář0000
8Šmidrkal JanÚtočník1000

3 Responses to MFK Trutnov – FK Litol

• Jan Knobloch (trenér FK Litol):

Ačkoli výsledek vypadá strašně, hra nebyla až tak špatná. Směrem dopředu jsme svoji kvalitu si myslím ukázali, ale bohužel nás srazili individualní chyby a nedůraz v obou vápnech. Platíme daň za to, že tvoříme nový tým s novým herním stylem.

• Milan Korejza

Měli jsme ideální vstup do utkání když se v úvodu hned trefil Šmidrkal. Snažili jsme se hrát aktivně a držet míč na svých kopačkách. Domácí záhy vyrovnali když jsme lacino přišli o balón na půlce hřiště. O chvíli později se ukázkově do šibenice trefil dalekonosnou střelou domácí hráč. Do poločasu jsme bohužel inkasovali ještě jednou. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním se o výsledek ještě porvat. Cásku, kterému krajní záloha moc nesvědčí, nahradil od úvodu druhé půle Kamlach a hru notně rozhýbal. Snížit mohl Ezeala právě po centru Kamlacha, ale nedokázal přesně zamířit. Domácí posléze přidali do 66. minuty další tři branky a my jsme byli na ručník. Výsledek vypadá strašidelně, ale vyloženě jsme herně nepropadli. Soupeř dokázal využít každého našeho zaváháni v obraně.

• Filip Zikmund

Začali jsme první zápas v nové sezoně divize „C“ sympaticky a od začátku svým napadáním dělali problémy trutnovské obraně. Vytěžili z toho vedoucí gól po přesné střele Šmidrkala. Bohužel jsme pak postupně ve velkém vedru svou aktivitu zmírnili a soupeř začal zlobit především po své pravé straně, ze které ve 23. minutě po litolské ztrátě míče na polovině hřiště dokázali rychlou akcí vyrovnat. Po několika minutách opět z pravé trutnovské strany napřáhl ze 30 metrů obránce a trefil se přesně do šibenice. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou, když trestuhodně nechali dva volné hráče Trutnova na malém vápně a ti si bez problémů poradili s centrem. Druhý poločas jsme začali náporem, přimáčkli jsme domácí s vidinou, že nemáme co ztratit a pokud by Kamlach a Ezeala proměnili svoje 100% tutovky, mohl se zápas vyvíjet jinak. Bohužel jak to tak bývá, pravidlo nedáš – dostaneš zafungovalo a do otevřené obrany se po rychlém protiútoku hnali hned tři hráči domácích na naše dva stopery a vyřešili to náramně „až do kuchyně“. Poté už se zápas jen dohrával a domácí dalšíma dvěma góly stanovili debakl litolských 6:1.