Křinec – FK Litol

Hráli: Ponec – Holub, Peřina, Zemanová, Špéta, Magada, Šesták A., Houska Petr, Kropáček, Hrabánek

Poslední podzimní vystoupení týmu starší přípravky jsme symbolicky odehráli v nejvzdálenější destinaci. Celý tým měl velkou chuť se rozloučit vítězstvím a na výkonu to bylo znát. Na pohled menší sestava domácích hráčů sváděla k podcenění, ovšem sršni tentokráte neponechali nic náhodě a nešetřili ani jednoho domácího bojovníka. Drzé nájezdy na domácí branku a rychlé posouvání balonu dávali křineckým jasně na jevo, kdo si jde  v zápase pro úspěch.

V druhé půli jsme na chvilku polevili z koncentrace a nechali soupeře vyrovnat, ovšem hned, jak si žluto-černí uvědomili, že nelze domácím nechat metr volného prostoru, tak zapli znovu své turbo motory a rychlými brankami domácím odskočili. Výsledkem byla zasloužená výhra a perfektní tečka za podzimní částí. Všichni si zaslouží za celý půl rok velké poděkování a nezbývá než se těšit na jarní zápasy.

MIchal Jareš

22.10.2018 16:30 Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/19 2018 - 2019