Kamenné Zboží – FK Litol

Hráli: Prach – Hanke, Šimon V., Zíta T., Svoboda J., Roza L., Šípek, Lepka M., Král R., Zoubek O., Haken, Janík

Góly: 2x Zíta T., 1x Hanke, Šimon V., Svoboda J., Roza L

Na tvrdém a mírně nakloněném hřišti jsme se střetli se sympatickým soupeřem. Hrála se pěkná kombinační kopaná. V první polovině jsme soupeře zmáčkli na jeho polovině a výsledek pouze 1:0 po poločase byl  vzhledem k našemu tlaku a množství střel k neuvěření. Po poločase jsme konečně protrhli střeleckou smůlu a spustili Litolský gólostroj. Kdo se byl podívat, ten se nenudil. Za stavu 5:0 si však štěstěna začala hrát s oběma mančafty na schovávanou. Soupeř začal přecházet do rychlých protiútoků a to nám dělalo takové problémy, že „pouhé“ 3 obdržené góly ze soupeřových kontrů neodpovídaly jeho cca 8 vyloženým šancím. Stejně tak nepřestával náš tlak na soupeřovu bránu, ale soupeř bránil houževnatě a hokejovým blokováním střel nedovolil, abychom navyšovali skóre výrazněji.