Hořátev – TJ Litol

Branky: 33´ Křivánek, 56´ Fér, 69´ Dzurko,  79´ Černý, 82´ Holan

Sestava: Eichler – Novotný (62´Cibulka) , Zikmund, Holan, Šesták (46´ Brychta) – Kejha, Černý, Křivánek (49´ Levý), Papáček – Šemberk (46´ Fér), Dzurko (72´ Hosperger)

Žluté karty: Dzurko, Kejha

Do zápasu jsme nastupovali s trochu pozměněnou sestavou oproti minulému týdnu. První půl hodinu hry jsme drželi převážně na svých kopačkách balón my, soupeř vyčkával co se bude dít. Ale nedělo se absolutně nic. Budu se opakovat, ale opět tam nebyla chuť hrát, pro balóny jsme si chodili k zadákům minimálně a těm nezbývalo nic jiného, než zkusit hledat své spoluhráče delšími pasy, které však k zakončení nevedly. Až ve 33. minutě se uvolnil středopolař Tomáš Černý, navázal na sebe dva protihráče a posunul balon na Pavla Křivánka, který chytrou střelou z dálky přeloboval domácího brankáře a poslal tak náš tým do vedení 1:0. Po vstřelené brance se hra úplně změnila, soupeř začal vystrkovat růžky, více si na nás věřil a na jejich hře to bylo znát. To vyvrcholilo ve 37. minutě, kdy po naší nepřesné rozehrávce se ocitl domácí útočník zcela sám, nikým nebráněný před naším brankářem a svou střelou k tyči mu nedal žádnou šanci. Sudí odpískala konec prvního poločasu a my šli opět do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

V druhém poločase se naše hra trochu zlepšila, soupeř postupem času odpadl a my se tak dostávali častěji do šancí. V 56. minutě dostal náš tým do vedení, díky svému důrazu ve vápně, střídající sniper Lukáš Fér. Během druhého poločasu naskočili do zápasu další čerstvé síly v podání Jana Brychty, Ondřeje Levého a Martina Cibulky. V poslední dvacetiminutovce jsme měli nadstandartně mnoho šancí, většinou nám však chyběl klid a přesnost v zakončení, i přesto se nám podařilo vstřelit další branky. V 72. minutě se prosadil prozatím náš nejlepší střelec Milan Dzurko a v závěru utkání sítě rozvlnil ještě Tomáš Černý a výhru 5:1 korunoval svou trefou Jiří Holan.