FK Litol – TJ Straky

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):
Úvodní utkání soutěže okresního přeboru odehrála na domácím pažitu naše nejstarší přípravka. S tímto soupeřem si není radno zahrávat, jelikož s jejich urostlými borci jsou zápasy velice náročné a sršně stojí hodně sil. Nebylo tomu ani tentokrát! Žlutočerní hýřili od začátku pohybem a chuť, se kterou do zápasu vstoupili, z nich doslova čišela… Jejich elán nezmizel ani po rychlé brance v naší síti a proto na sebe vyrovnání nenechalo dlouho čekat. Bohužel, v zápase se projevila naše váhová a výšková nevýhoda, jelikož té soupeř dokonale využil a čtyři branky nám vstřelil po vyhraném souboji po zahrání rohového kopu. Sršni se srdnatě rvali a snažili se soupeře překonat kombinací a elánem. Poločasový výsledek vypadal hrozivě, ale nutno podotknout, že hra byla naprosto vyrovnaná ba o něco lepší byli žluto-černí borci, jejichž nasazení neznalo mezí! V druhém dějství byla k vidění pouze jedna branka a to v naší síti, ačkoliv sršni měli také pár svých náznaků, branky se však nedočkali. Rozhodně se po utkání nemuseli naši borci za co stydět! Předvedli totiž nadšený výkon a celý zápas se snažili seč jim síly stačili. I když to na body tentokráte nestačilo, dojem zanechali perfektní a v dalších zápasech se určitě budou jejich výkony zlepšovat. Všem hráčů a přítomným fanouškům děkujeme za jejich výkony (((-:

Sestava: Říha – Šimon, Hanzal, Janík, Zíta T., Zíta J., Prach, Hanzal K., Král, Žák, Hejzlar M., Jakubal, Šesták O., Šimon

4.4.2016 17:00 Okresní přebor - starší přípravka 2015/16 2015 - 2016

FK Litol – starší přípravka202Prohra