FK Litol – Straky

Sestava: Haizler-Steiner,Koucký, Furgalák-, Droberjár, Šubrt,Lepka,Vesecký,- Poustka, Lepka, Řehák . střídali: Furgalák M.,  Mazáček, Šesták

Branky: 27 a 31. Šubrt      Poločas: 2:2

Druhý domácí zápas jsme odehráli se soupeřem ze Strak, který na nás před utkáním ztrácel pouze dva body. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Z nedělního spánku nás bohužel neprobrala ani inkasovaná branka, a tak přišel druhý trest. Teprve za nepříznivého stavu 0:2 se naši hráči vzpamatovali a začali jsme hrát naši hru. Soupeře jsme začali přehrávat ve středu hřiště a brzy přišla odměna v podobě krásné dalekonosné střeli kapitána Šubrta 1:2. O 4 minuty později již bylo srovnáno,. když Martin Šubrt opět napřáhl z hranice vápna a rozvlnil síť podruhé. Druhý poločas byl především bojem a festivalem naší bolesti při zakončení, které vyústilo snad 1000% šancí Tondy Krále. To když mu hodstující brankář chybnou rozehrávkou nabídl míč „jako na podnose“ na velké vápno a na Tondu zívala prázdná svatyně. Bohužel k překvapení všech přítomných jí nepochopitelně minul.

Na našem výkonu je pozitivní, že jsme se dokázali opět  vyhrabat z nepříznivého stavu, nicméně úvodních 25 minut bylo doslova katastrofálních. Ukázalo se, že bez bojovnosti a nasazení se fotbal hrát nedá.