FK Litol – SS Ostrá

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):
Také sršní starší přípravka vstoupila do své mistrovské soutěže okresního přeboru a na svém trávníku přivítala celek Ostré. Soupeř se ujal vedení hned ze své první střely na branku, ale litolské to nezlomilo a pomalu se začali rozjíždět a dostávat do tempa. I když hosté záhy odskočili na rozdíl dvou branek tak to domácí nezaskočilo. Trpělivě si akci za akcí připravovali své šance a nenechali se ničím rozhodit. Brzy jsme snížili po ukázkové kombinaci z pravé strany a do poločasu přidali ještě jednu branku a i když Ostrá vstřelila v prvním dějství ještě svůj třetí gól sršni stále věřili v úspěch v tomto utkání! Dá se říct, že jsme byli po celý zápas jasně fotbalovější a hosté se nás snažili trestat z brejků a využívat našich chyb, což je si jim poměrně dařilo. Jenže naše fotbalovost byla po zásluze odměněna a slavila úspěch. V průběhu jsme srovnali skóre na 4:4 a hnali se za vítězstvím. Z kluků doslova sálala touha po úspěchu v tomto mači a na hřišti hráli na hranici svých možností. Do hry byli vtaženi naprosto všichni včetně početné střídačky a přítomných rodičů. Ačkoliv hosté se ještě jednou ujali v zápase vedení a téměř slavili, kluci hráli stále trpělivě doslova do poslední vteřiny a vyplatilo se! Z úplně poslední akce celého zápasu a závaru před bránou Ostré byl sražen náš hráč v pokutovém území a sudí nekompromisně nařídil pokutový kop. K němu se postavil Kryštof Hanzal a neomylně ho proměnil na 5:5. Hned poté byl zápas pro vypršení hrací doby ukončen. Kluci podali skvělý výkon jak fotbalově tak charakterově, protože nepodlehli tíze okamžiku a stále hráli trpělivě to co umí a dočkali se zaslouženého bodu. Všichni si zaslouží pochvalu a poděkování za to jak se v nové sezoně uvedli a přejme si, aby se i dále takto prezentovali!

Sestava: Říha – Šimon, Hanzal K., Hejzlar M. – Droberjar, Jakuba

Střídali: Janík, Šesták O., Zíta J., Zíta T., Poledne, Král, Prach, Žák