FK Litol – SS Ostrá

11.4.2016

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):
Utkání se soupeřem, který si v minulém kole vyšlápl a pokořil jeden z nejlepších okresních týmů z Vykáně, sliboval zajímavou podívanou. K překvapení všech si však dirigentskou taktovku do ruky vzali na delší čas tohoto utkání sršni. Od počátečního hvizdu chtěli soupeři ukázat kdo, že je v domácím úlu pánem a doslova vtrhli na soupeře. Chvíli to dokonce vypadalo, že o předzápasové přípravě bedlivě trenérům naslouchali, jelikož na hřišti předváděli přesně to, co měli… Soupeři znepříjemňovali rozehrávku již ve svém zárodku a rychlými výpady zabodávali žihadla do jeho rozhozené obrany. Poločasové vedení však bylo zrádné a v této kategorii se obvykle dějí velké věci velice rychle… Nejinak tomu bylo i tentokrát. Brankové skóre se záhy otočilo a byli to domácí, kdo musel dotahovat. Ačkoliv hra šla lépe sršňům, hosté byli neuvěřitelně produktivní… Pár minut před koncem jsme totiž prohrávali o dvě branky, ovšem sršni své zápasy rozhodně nevypouští a bylo tomu tak i nyní. Na hřiště vběhla čerstvá pětice hráčů, která s vývojem utkání výrazně pohnula. Během jedné minuty byl brankový stav srovnán dvěma slepenými brankami. A mohlo být ještě veseleji, ale bohužel na naší straně tentokráte chyběl malinký kousek štěstíčka. V celém utkání měli naši borci nespočet velice slibných šancí, které však tentokráte zůstaly nevyužité. Troufám si říci, že v zápase jsme byli lepším týmem, ale body se s tímto soupeřem opět dělily! Kluci však dnes podali odhodlaný, fotbalový výkon, za který zaslouží velké poděkování a uznání. Předzápasové prognózy se naplnily beze zbytku a novináři v dnešním deníku Sport píší, jak remízová série obou těchto soupeřů pokračuje a už jen dvě utkání schází k tomu, aby byl překonán maximální počet nerozhodných výsledků dvou stejných týmů v dlouhodobých statistikách stejné soutěže(((-: Rekordy se totiž překonávají nejen ve slovutné NHL!!!

Branky: 4x Jakubal, Hanzal

FK Litol: Říha – Šimon, Hanzal K., Šesták O., Král, Janík, Jakubal, Žák, Poledne, Prach, Zíta T., Zíta J., Hejzlar

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ

11.4.2016 17:00 Okresní přebor - starší přípravka 2015/16 2015 - 2016