FK Litol – Sokoleč

Branky: 2x Řehák Jakub, Steiner

Hráli: Haizler – Král Albert, Steiner, Furgalák M., Prach, Pokovba, Šesták, Droberjar, Rozlivek, Lepka L., Řehák Jakub, Strnad

Opět jsme se v podzimní části utkali s lídrem tabulky, který nám chtěl jistě oplatit předchozí domácí kolaps a chtěl nám ukázat kde jsou jeho možnosti. Tentokrát jsme bohužel soupeři během první půle darovali zápas. Fatální chyby, kterými jsme hosty doslova posadili na koně nás srazili na kolena. Herně jsme nepropadli a ukázali své kvality, ale soupeři úrovně Sokolče naše minely budou vždy trestat! Hrozivý poločasový stav nás však neodradil a důrazný avšak slušný a spíš motivační poločasový proslov ukázal své účinky okamžitě po zahájení druhé půle. Na hosty, kteří se již viděli jako vítězi jsme vlétli, vyvarovali se fatálních selhání a byli týmem, který vládl.

Naše šance začaly přicházet a bylo otázkou času jestli se rychlým gólem dokážem nakopnout k heroickému výkonu. Výkon jsme skutečně podali precizní, ale ze spousty šancí, které jsme měli jsme dokázali proměnit už jen jednu a brankový stav jsme tím stačili jen kosmeticky upravit. Nic to však nemění na faktu, že díky pokaženému prvnímu poločasu jsme prohráli utkání, které zdaleka nemuselo dopadnout takto. Poučení pro příště!

Michal Jareš

21.10.2018 10:00 Žáci 10 +1 - okresní přebor skupina A 2018/19 2018 - 2019