FK Litol – Sokol Struhy

Branky Litole: 2x Zoubek, 2x Hejzlar, Poustka
FK Litol: Jirků – Zoubek M., Mazáček – Palyza, Ciryn, Lepka L. – Poustka, Hejzlar J.
Střídali: Zita, Houska P., Tůma

Michal Jareš (trenér FK Litol):
michalPrvní mistrovské utkání žáků jsme odehráli na domácí půdě bez jakéhokoliv přátelského utkání před tím, jelikož prázdninový režim kluků nám naprosto znemožnil cokoliv sehrát. Možná i to bylo důsledkem, že jsme brzo inkasovali a soupeř několik minut poté přidal i svou druhou branku. Pak však převzali otěže zápasu do rukou sršni a každou minutou byla znát jejich větší jistota v kombinaci a práci s míčem. Rychle jsme získávali míč už při soupeřově rozehrávce a snažili se zakončovat. První půle byla ještě výsledkově pro hosty, ale v druhé se nám podařilo gólově srovnat a na soupeři byla vidět nervozita a hlavně jim poměrně rychle ubývaly síly. To už na hřišti byl jen jeden tým a Struhy se snažili hrozit pouze z brejků. Bohužel ty jim nebezpečně vycházeli a když už jsme srovnali skore tak soupeř opět odskočil na rozdíl jedné branky. Utkání nakonec skončilo remízou, když šance na vítězství jsme rozhodně měli, ale vzhledem k prvnímu utkání můžeme být určitě spokojeni. Kluci zápas poctivě odmakali a po něm byli hodně zklamaní, jelikož ještě dlouho si budou říkat, že v tomto utkání mohli zvítězit. Ale důležité je, že se i po odchodu několika hráčů do dorosteneckého týmu prezentovali opravdu pohlednou hrou, kterou když příště zase předvedou tak si pro vítězství určitě dojdou.

6.9.2015 10:00 Žáci 7+1 sk. "A" 2015 / 2016 2015 - 2016

KlubStav 1. poločasuCelkový počet gólůVýsledek