FK Litol – SK Podlipan Přišimasy

Branka: Tůma

FK Litol: Říha – Jirků, Hanzal K., Špitálník, Šubrt M., Haizler, Tůma, Illner, Houska Pavel, Zita, Lepka L., Palyza, Mazáček

Michal Jareš (trenér FK Litol):

michalUtkání slibovalo pěknou podívanou, jelikož domácí mají kvalitní tým, který nepříjemně prohání všechny své soupeře. Prakticky celou první půli odehráli sršni excelentně. Perfektně plnili stanovené pokyny, rychle dávali balon z nohy na nohu a dá se říct, že držení míče bylo jednoznačně na našich kopačkách a v náš prospěch. Akce střídala akci a zaskočeni domácí si při pohledu na velikost našich hráčů museli připadat jak ve špatném snu. Jelikož vzrůst jejich hráčů byl výrazně vyšší, ovšem fotbalová kvalita byla bez pochyb na naší straně. Naši borci si vypracovali několik nadějných příležitostí, avšak žádná z nich nebyla tak výrazná, abychom z ní mohli skórovat. Domácí se však v závěru první půle dvakrát rychle trefili po našich zaváháních a to naše borce zlomilo natolik, že druhá půle už měla zcela opačný průběh než první dějství. Sršni zřejmě přestali věřit, že mohou se zápasem něco udělat a zdramatizovat ho a chyby na naší straně výrazně přibývaly. Dá se říct, že druhou půli zcela ovládl domácí tým a sršni alespoň vydřeli čestnou branku, kterou si za průběh utkání určitě zasloužili. První jarní prohra určitě mrzí, ale na druhou stranu byla určitě poučná. Ukázala nám naše nedostatky a odhalila nedorazy, které by bylo dobré odstranit. Je vidět, že stále je na čem pracovat, a že v tomto sportu se obecně pořád mohou zdokonalovat. I tak si všichni zaslouží poděkování za tento zápas.

5.6.2016 10:00 Žáci 7+1 sk. "A" 2015 / 2016 2015 - 2016

KlubStav 1. poločasuCelkový počet gólůVýsledek