FK Litol – Semice

Sršni se při, teprve,  druhém a zároveň posledním utkáním na domácí půdě v podzimní části sezony chtěli rozloučit s věrnými fanoušky co nejlepším výkonem. A nutno podotknout, že utkání snad nemohlo vypadat lépe. Elán a chuť se kterým naši borci vstoupili do utkání sršel na všechny strany. Kluci předváděli týmovou hru před kterou plesalo ne jedno přihlížející oko a po těchto akcích přicházely také šance a následné branky. Rychlá střídání udržovala všechny hráče v maximálním tempu a to neopadalo. Po nadějně odehraném první dějství bylo otázkou zda nastolený trend vydrží a nepřijde ukolébání, ovšem kluci to dne prostě chtěli vyšperkovat se vším všudy a dál trápili semické. Hra dnes byla opravdu dobrá a všichni zaslouží poděkování a slova chvály. Sezonu zakončíme příští víkend odloženým utkáním v odvetě se stejným soupeřem na jeho hřišti.

Jareš Michal

3.11.2018 10:00 Žáci 7+1- okresní přebor skupina B 2018/19 2018 - 2019