FK Litol – Semice

Branky: Širc, Jirků

Hráli: Hlavsa – Furgalák (60´ Řehák), Šubrt T., Ševčák – Širc, Holeš – Toman, Šubrt M., Špitálník (46´ Wolf) – Jirků, Čemus (71´ Vráblík)

Utkání s vedoucím týmem tabulky slibovalo pěknou podívanou. Sršni byli natěšení a před utkáním z nich bylo cítit odhodlání. Úvod utkání našim borcům skutečně vyšel… Byli herně lepším týmem a chtěli ukázat všem přítomným, že pro svůj klub jsou ochotni udělat maximum. Mírnou převahu jsme dokázali vyjádřit i brankově a vypadalo to, že hosté jsou nastalou situací dost zaskočeni. Bohužel prakticky v zápětí dokázali semičtí skore vyrovnat a to naše borce lehce zaskočilo. Jakoby si najednou přestali tolik věřit a hra celkově upadla do průměru. Hostům se však povedlo jít do kabin s jednobrankovým náskokem. Druhá půle příliš zlepšení nepřinesla. Mnoho nepřesností na obou stranách brzdilo týmy v rozletu.

Ovšem sršni se i tak dokázali brankově soupeři vyrovnat. Bohužel závěrečnou dvacetiminutovku jsme nechali jediného hráče hostí vstřelit dvě branky a skore otočit na stranu Semic. „Zápas jsme si nezasloužili prohrát!“ měl jasno Tomáš Zikmund, trenér domácích. „Přesto, že byl soupeř kvalitní, tak jsme si dokázali své, slibné, gólové šance vypracovat. Bohužel s proměňováním to bylo již horší. Zatímco soupeř byl produktivní a naše hrubky trestal.“ Měl jasno špílmachr dospělého týmu, nyní jako trenér dorostu.

„Herně se zvedáme, což kluci dnes jednoznačně prokázali, když se nám příště podaří nenabídnout soupeři svými chybami laciné branky, věřím, že můžeme vítězit“ shrnul na závěr domácí kouč.

Tomáš Zikmund

Datum Čas League Sezóna