FK Litol – Semice

Branky: 3x Řehák J., Janík, Šimon

Hráli: Říha – Droberjar, Šesták O., Žák, Rozlivek, Strnad, Fárka, Hejzlar M., Janík, Král R., Prach, Šimon, Řehák J.

Do nové sezony jsme vletěli rovnýma nohama a to po pár trénincích, bez přátelského utkání a s téměř kompletně obměněným týmem. Bylo tudíž velkým otazníkem, jak utkání zvládneme herně vzhledem k tomu, že většina aktuálních hráčů neměla žádné zkušenosti s fotbalem na takovémto rozměru hřiště a v takovém počtu hráčů. Kluci se zprvu hodně hledali, byli nervózní a zkoušeli, jak vyzrát na soupeře a záludnosti větší formy fotbalu. K uklidnění nám mohla pomoci první branka, kterou se nám podařilo vsítit, ovšem soupeř byl velmi produktivní a ačkoliv jsme herně byli lepším týmem a častěji měli míč na svých kopačkách, semičtí, jakmile měli možnost, trestali ji brankou do naší sítě.

Poločasový stav rozhodně nevypovídal nic o dění na hřišti a tak se sršni pustili ještě s větší vervou do soupeře s cílem nastřílet pár žihadel do jeho kožichu. Naše vůle byla úžasná a záhy slavila úspěch, kdy jsme vydřenými, ale pohlednými brankami brankově dokázali vývoj utkání zcela otočit!!! Soupeř odpadal fyzicky, vzhledem k malé rotaci hráčů střídačky a tak jakmile jsme na něj vypustili čerstvou letku natěšených sršňů, vždy mu sil znatelně ubylo. Utkání jsme si dokázali pohlídat a i přes několik neproměněných našich šancí dokráčet k vydřenému, ale zaslouženému vítězství. Všem klukům patří velký dík za to, jak se s utkáním popasovali a jak jej zvládli a nezbývá než se těšit na další neméně pohledná utkání v našem podání.

Michal Jareš

2.9.2017 10:00 Madší žáci 7+1 - okresní přebor 2017/18 2017 - 2018