FK Litol – Sány /Opolany

Branky: Tůma, Ciryn, Jakubal, Poustka, Šubrt

Sestava: Jirků – Hanzal K., Ciryn, Houska Pavel, Ševčák – Poustka, Šubrt M., Hejzlar J., Špitálník – Tůma, Lepka L.

Střídali: Zita, Jakubal, Droberjar

michalMichal Jareš – trenér FK Litol:

Bez předchozího, zápasového, přípravného utkání, naskočila naše žákovská sršní banda rovnýma nohama do mistrovské sezony. Bylo proto velkou otázkou jak si naši borci s utkáním poradí. Obavy však mohli zůstat zcela nevyslyšeny, jelikož domácí začali ve velkém stylu. Dlouho dobu nepůjčili hostům míč a pohlednou kombinační hrou, do které se zapojovali všichni hráči, trápili soupeře. Výsledkem bylo naše brzké vedení a touha po dalších brankách hodně výrazná. První půle byla v naší režii a kluci se opravdu bavili pohlednou hrou. Po obrátce tempo hry opadlo, a výrazně přibylo nepřesností  na obou stranách, avšak hru měli sršni pod kontrolou. Přidali další branky a dokráčeli k přesvědčivé výhře. V úvodním utkání přichystali sršni početnému publiku pěknou podívanou a společně si mohli vychutnat závěrečný pokřik. Všichni hráči poctivě makali a zaslouží poděkování za to, jak se dnes prezentovali. Přítomným diváků je třeba poděkovat za perfektní a dovolenou podporu a nezbývá než se těšit na další vystoupení našeho žákovského týmu.

Michal Jareš

3.9.2016 10:00 Okresní přebor žáků 10+1 2016 / 2017 2016 - 2017