FK Litol – Sadská / Tatce

Branky: Širc, Čemus

Hráli: Hlavsa – Ševčák, Vesecký, Wolf  – Holeš, Král A. – Vráblík, Šubrt M., Špitálník ( 72´ Jakeš) – Širc, Čemus

Náš tým se tentokráte potýkal se sestavou a to vzhledem ke kolizi s utkáním starších žáků, kteří pendlují mezi oběma týmy. Pokyny v kabině byly jasné a to hrát úsporně a snažit se, aby běhal soupeřOd začátku utkání se nám však pokyny nedařilo plnit! Hrálo se nahoru dolů a kontrolu nad hrou měl převážně soupeř. Ten si vypracoval více šancí a nebezpečných situací, které jsme mu však nabídli svým herním „pojetím“. Aby jsme zastavili nálety soupeře na naši branku, tak jsme si často pomáhali faulem. Díky nedůrazu v obraně, jsem byli potrestáni gólem na 0:1. Za tohoto stavu jsme šli i o poločase do kabiny.

Druhý poločas byl v našem podání úplně jiný. Kluci se začali lépe pohybovat a hrát skutečný fotbal. Po 10 minutách se jim podařilo brankový stav srovnat. To když se po úprku Čemuse trefil Širc. I když jsem si začali vytvářet tlak a šance a přebírali kontrolu nad utkáním, podařilo se soupeři po naší chybě, skórovat na 1:2. Kluky to naštěstí nesrazilo na kolena a drali se do útočení, s cílem dát vyrovnávací branku. Což se záhy povedlo Čemusovi, který srovnal stav utkání na 2:2. Kluci se tímhle gólem nastartovali a vytvářeli si hodně šancí, které bohužel neskončili brankou. Bohužel, co se nám nepovedlo, to se povedlo soupeřovi – v poslední, nastavené minutě utkání! Když po našem nedůrazu, při snaze odklidit míč do bezpečí z hranice velkého vápna, si míč našel jeden z hráčů soupeře a uklidil ho do naší brány.

V závěru jsme ještě měli šanci na vyrovnání, ale gólman hostí si s ní poradil a rozhodčí hned po této naší příležitosti utkání ukončil.  Klukům chci poděkovat, za snahu, i když tentokráte nebyla oceněna výsledkem! Dál chci poděkovat všem fanouškům, kteří přišli.