FK Litol – Sadská/Tatce

Sestava: Vesecký-Steiner, Kaucký, Furgalák-Špitálník, Ševčák, Droberjár, Šubrt-Král, Poustka,Řehák. střídali: Furgalák M., Král A., Mazáček

Branka: 67. Král

První jarní utkání po zimní přípravě jsme odehráli na našem hřišti v Topolech. Těsně před utkáním jsme museli vyřešit nepříjemnost s onemocněním (asi rýmičkou) našeho brankáře Šimona. Černý Petr padl na nejzkušenějšího (hlavně nejvyššího) člena kádru Jakuba Veseckého. Svého úkolu se zhostil svědomitě a je potřeba mu poděkovat. Samotné utkání se vyvíjelo dle našich představ. Herně jsme byli lepší, dokázali jsme si vytvořit gólové příležitosti, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Jak už to ve fotbale bývá, po několika zahozených šancí přišel trest, když hosté podnikli rychlý protiútok a bylo to 0:1. Po inkasované brance jsme byli chvilku horším týmem, což ale trvalo jen několik minut. V 67. minutě jsme dostali výhodu rohového kopu a po závaru před brankou hostí uplatnil svůj důraz Tonda Král a bylo srovnáno 1:1. Do konce utkání jsme s vytvořili ještě několik šancí, ale bohužel produktivita se rovnala nule.