FK Litol – Pátek

Branky: Zoubek O.
Hráli: Zoubek O. / Šmíd – Zoubek O., Šmíd, Magada, Zemanová, Trnka, Košvanec, Cigánik, Ponec, Houska, Bašus

Přes hřiště přešla bouřka a krásně se vyčasilo. Naši borci nastoupili na hřiště, které konečně dostalo trochu vláhy, a užívali si krásného dne. Nikam se příliš nehnali, nic si nebrali osobně, prostě si to užili. Bohužel ne výsledkově. Snad jen hra jednoho či dvou snesla pochvalu. Ostatní si přišli zahrát fotbal klidnou lázeňskou chůzí a pokud projevili nějaké úsilí, tak vynadat kamarádovi, že nebrání, nehraje, prostě ten DRUHÝ se nesnaží, zatímco JÁ si tu můžu na hřišti pokukovat a čekat, až někdo DRUHÝ se vrátí, sebere míč soupeři, uteče s ním a nahraje mi před bránu, kde si čekám, lelkuju a kritizuju kamarády.

Odměnou takovému „výkonu“ byl výprask od soupeře, kterého bychom měli porazit. Ale chlapci. Je to na vás. Ono se to samo neuhraje. Fotbal hrajete tak dlouho, že už Vám nikdo nemusí říkat, že se u toho běhá, že je třeba při běhu střídat levou a pravou, copak to bez neustálých pokynů neuhrajete? No tak se koukejte do vlastní brány a vyndávejte balóny. Je to o vás, o vašich emocích, o nasazení, o výsledku, o pocitu ze hry. Když příště přidáte, bude to 13:1 pro vás.

Radim Hanke, trenér

Datum Čas League Sezóna