FK Litol (černá) – Pátek

Hráli: Kropáček – Ponec, Šmíd, Fér A., Votrubec, Prokop, Martínek, Kratochvíl, Cigánik, Kos, Roza M., Houska, Chýňava, Kaplanová, Špéta

Zcela herně vyrovnané utkání, které rozhodovali maličkosti. Utkání jsme začali lépe a po vstřelení úvodní branky to vypadalo na uklidnění v řadách sršňů a skok do herní jistoty. Bohužel přišla spíše nervozita a nepřesnosti na našich kopačkách. Ačkoliv jsme se snažili soupeře přehrávat ten nás porazil, jako již několik týmů v předchozích zápasech, jednoduchou strategií, kterou jsme mu však svým herním stylem nabídli. Jednoduché balony do prostorů za naše obránce a jeden brejk za druhým se valil na naši branku.

Kluci hráli směrem dozadu velmi nezodpovědně a tak soupeř měl snadné pozice ke střílení branek a využíval je velmi efektivně. Směrem dopředu však hráli pouze naši útočníci a obránci jim evidentně pouze fandili a zvyšovali pohyb až po hlasitém nabádání, což je samozřejmě špatně. I tak jsme si řadu šancí dokázali vytvořit, ovšem naše mířidla nebyla dobře seřízena. V utkání jsme nebyli horším týme a prohra byla výsledkem naší lehkovážnosti. Výsledek však není podstatný, spíše styl jakým jsme k němu došli a tak je třeba se do příštích dvou posledních utkání poučit z chyb a do své hry vložit více elánu a nasazení.

Michal Jareš

10.10.2018 17:30 Černá st.přípravka - 3. třída skupina B 2018/19 2018 - 2019