FK Litol – Odřepsy

Přestože to před naším druhým jarním zápasem vypadalo na pěkné počasí, opak byl pravdou – počasí nám na zápas vůbec nepřálo. Nestačili jsme se ani pořádně rozkoukat a začalo pršet, přičemž tento jev paní přírody nás provázel po celou dobu zápasu. Celý zápas patřil jediné osobě a to Panu Loskotovi, který hned v 18 minutě otevřel skóre, přičemž po necelých deseti minutách následovala další střela, která naše skóre zvýšila na 2:0.

Soupeř na to dokázal odpovědět až v 37. minutě, kdy snížil stav na 2:1, a za takového stavu se šlo do kabin. Druhou půli zase sršni vlétli na soupeře v čele s panem Loskotem, který hned v 56. minutě zvyšuje skóre na 3:1. Sršňům déšť vůbec nevadil a v 71. minutě zase pan Loskot zvyšuje skóre na 4:1. Soupeř si nevěděl rady jak na sršně a hrál jen dlouhé balóny, které sbírala naše obrana nebo střední záloha.

Až v 85. minutě přišla jedna chyba  –  Jary, který chtěl jít do brány, zaskočil za Loudise a vytáhl střelu soupeře rukou. Pan sudí Voborník si nedovoleného zákroku všiml a odpískal penaltu, kterou soupeř proměnil a snížil tak skóre na 4:2, které zůstalo do konce. Zápas byl pro všechny hráče velmi náročný, za to si zaslouží všichni pochvalu, neboť získali zasloužené body.

Dále bychom chtěli poděkovat našim fanouškům, které přišli v hojném počtu a zůstali až do konce, i když počasí nebylo nejlepší. Další poděkování patří našemu kotli, který v takovém počasí fandil ze všech sil a hnal naší letku k vítězství.