FK Litol – Milovice

18.9.2017

Branky: Zíta T., Lepka M., Zoubek O.

Hráli: Hanke – Hrabánek, Zoubek O., Zíta T., Lepka M., Holub, Svoboda V., Ponec, Rajl, Bašus O., Šesták A., Fér, Jarolím, Trnka, Konečný

Kvalitnímu týmu z Milovic jsme chtěli být důstojným soupeřem a prvních deset minut tomu ta skutečně bylo!!! Sršni nepříjemně atakovali soupeře, samozřejmě v rámci pravidel, a milovickým dělal velký problém si v klidu nahrát a dostat se do jakés takés hry. Ovšem nastolené tempo naši borců již déle netrvalo. Naprosto jsme vyklidili pole a nechali hosty v pohodě hrát a střílet branky.

Tento nepochopitelný výpadek vyústil v kanonádu na naši branku a poločasové skore vypadalo dost hrozivě. Po obrátce a důrazné promluvě trenérů se však naši kluci vzchopili a utkání bylo v tomto hracím období více vyrovnané. Hosté se dostávali do šancí, ale hodně ztuha a sršni využívali rychlé nahrávky z nohy na nohu a podnikali kontry před soupeřovu branku. Skore za druhý poločas byl 2:3 a vypovídá jasně o tom, že tato část nám vyšla výrazně lépe. Škoda, že kluci doslova prospali polovinu zápasu a soupeře si nechali brankově odskočit. Pakliže by totiž dokázali udržet úroveň zápasu po celou dobu, jistě by se jednalo a krásný a vyrovnaný mač. I tak si kluci zaslouží poděkování za své výkony.